Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Visu Latvijai!» veido politisko organizāciju apvienību ar TB/LNNK

Partijas «Visu Latvijai!» valde pieņēmusi lēmumu sākt politisko organizāciju apvienības veidošanu ar Apvienību «Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK, lai abas partijas varētu kopīgiem spēkiem startēt gaidāmajās Saeimas vēlēšanās un iespējami sekmīgāk aizstāvēt latviešu nacionālās intereses. Par to portālu «Apollo» informēja «Visu Latvijai!» līdzpriekšsēdētājs Raivis Dzintars.

«Esam pārliecināti, ka nacionālo spēku kopējam sarakstam būs izšķiroša nozīme, lai novērstu iespēju, ka pēc 10. Saeimas vēlēšanām valdību veido Kremļa veidots politiskais spēks. Šobrīd ir radusies iespēja stiprināt latvisku Latviju un nodrošināt valsts saimniecisko uzplaukumu,» norādīja Dzintars.

Arī «tēvzemiešu» runasvīrs Rolands Pētersons portālam «Apollo» apstiprināja, ka TB/LNNK ar «Visu Latvijai» veidos politisko apvienību.

«Lai konsolidētu nacionāli domājošos politiskos spēkus pirms 10. Saeimas vēlēšanām, kā arī pēc iespējas sekmīgāk īstenotu TB/LNNK galveno programmatisko mērķi – latviskas Latvijas veidošanu – mūsu apvienības valde ir nolēmusi sadarboties ar partiju «Visu Latvijai». Diemžēl apvienības «Vienotība» noraidošās attieksmes dēļ ir izpalikusi plašāka nacionāli orientēto politisko spēku konsolidācija, kas bija mūsu sākotnējais mērķis. Taču politiskā situācija Latvijā saistībā ar aktīvo konsolidāciju prokrievisko spēku starpā ap «Saskaņas centru» prasa darīt visu iespējamo, lai nodrošinātu latvisko politisko spēku maksimālu pārstāvniecību 10. Saeimā,» uzsver TB/LNNK valdes priekšsēdētāja vietnieks Gaidis Bērziņš.

Viņš arī norāda: «Mēs esam pārliecināti, ka sadarbība ar «Visu Latvijai» kopīga kandidātu saraksta un kopīgas politiskās apvienības ietvaros noritēs balstoties uz kopīgu eiropeisku izpratni par nacionāli konservatīvajām vērtībām un latviskas Latvijas ideālu».