Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sandis Ozoliņš šķiras un ir kopā ar Lieckalniņu?

«Dinamo Rīga» hokeja kluba kapteinis Sandis Ozoliņš (37) pēc 18 gadus ilgas laulības ar Sandru Ozoliņu (37) esot nolēmis šķirties, vēsta žurnāls «Privātā Dzīve». Viņš Rīgas rajona esot iesniedzis šķiršanās prasību.

Sandra ar dēliem Kristoferu un Robertu dzīvojot Amerikā, bet Sandis - Latvijā, turklāt Sandis arī nākamsezon turpinās spēlēt Rīgas «Dinamo» sastāvā. Pāra dzīve katram savā kontinentā esot viens no šķiršanās iemesliem. Kā otru minot Sanda romantiskās attiecības ar TV dīvu Annu Lieckalniņu (27).

Sandis vienmēr esot uzsvēris ģimenes nozīmīgo lomu. Intervijās viņš esot izteicies, ka bez sievas atbalsta viņam nebūtu izveidojusies tiks veiksmīga karjera Amerikā, kā arī bez sievas sapratnes nebūtu varējis atgriezties spēlēt Latvijā.

Sandis un Sandra esot pāris kopš skolas laikiem un šonedēļ varētu svinēt kāzu 18. jubileju. 1992. gada 4. jūnijā viņi sarakstījušies dzimtsarakstu nodaļā, bet 20. jūnijā salaulājušies baznīcā. Kad 19 gadīgais Sandis devies spēlēt uz Ameriku, Sandra pārcēlusies viņam līdzi. Ģimenē dzimuši divi dēli, kas esot Amerikas pilsoņi un latviski nerunājot. «PDz» vēsta, ka pagājušajā gadā, kad Sandis jau spēlēja Latvijā, Sandra apgalvojusi, ka uz atpakaļ uz Latviju pārcelties negrasoties.