Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Padomus par «Virszemes TV» gatavi sniegt 2610 «Lattelecom» darbinieki

Pārejot no analogās apraides uz ciparu TV apraidi, uzņēmums «Lattelecom» aicina ikvienu iedzīvotāju, kam ir kādi jautājumi par televizora aprīkošanu ar dekoderu, prasīt padomu kādam no 2610 «Lattelecom» darbiniekiem visā Latvijā, portālu «Apollo» informēja «Lattelecom» pārstāve Līga Bite.

Lai gan lielākā daļa «Lattelecom» darbinieku ikdienā strādā ar citiem uzņēmuma pakalpojumiem un tieši nav iesaistīti «Virszemes TV» projektā, šis ir ne tikai uzņēmumam, bet visai valstij nozīmīgs projekts, tādēļ ikviens darbinieks ir saņēmis izsmeļošu informāciju par Latvijas pāreju uz virszemes ciparu apraidi vai saskāries ar to personiski, pieslēdzot dekoderu saviem vai savu tuvinieku televizoriem, norāda uzņēmums.

Šobrīd, kad ir notikusi analogās apraides atslēgšana, daļai Latvijas iedzīvotāju pieslēgšana vēl tikai priekšā.

«Lai gan dekoderu pieslēgt patiešām nav grūti, lieks padoms nekad nekaitē. Šis ir abpusējs aicinājums – esam mudinājuši savus darbiniekus dalīties zināšanās par Virszemes TV pieslēgšanu  un aicinām arī ikvienu, kurš pazīst kādu «Lattelecom» darbinieku, nekautrēties lūgt padomu,» norāda uzņēmuma komercdirektore Kerli Gabriloviča.

Par «Virszemes TV» izdota arī īpaša avīze un iedzīvotāji pēc informācijas var vērsties arī tuvākajā bibliotēkā, jo vairāk nekā 1000 Latvijas bibliotekāru ir apmācīti sniegt informāciju par jauno tehnoloģiju.

Savukārt dekoderus var iegādāties ne tikai Lattelecom klientu apkalpošanas centros, bet arī Rimi, Supernetto, Maxima veikalu tīklos, 620 Latvijas Pasta nodaļās, kā arī sadzīves elektronikas preču veikalos. Dekoderus var pasūtīt arī zvanot uz klientu servisa tālruni 177.

Skatītājiem, kuri līdz šim TV uztvēra ar istabas vai jumta antenu palīdzību, nepieciešams iegādāties dekoderu, lai turpinātu bez maksas skatīties Latvijas kanālus. Jāatgādina, ka virszemes ciparu apraide ir vienīgais apraides veids, kas iedzīvotājiem arī turpmāk nodrošinās iespēju bez maksas skatīties Latvijas TV programmas. Pārējie apraides veidi ir tikai un vienīgi par maksu.

Pēc Lattelecom aplēsēm, šobrīd tirgū realizēti jau vairāk nekā 200 000 uztverošo ierīču (dekoderu un televizoru ar jau iebūvētiem dekoderiem), ko  lieto ap 160 000 mājsaimniecību.