Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Triatel xRace» sacensībām pieteikušās vairāk nekā 100 komandas

Pēc nepilnām divām nedēļām - 13. jūnijā otrajā «Triatel xRace» piedzīvojumu sacensību posmā, kas norisināsies Tukumā, dosies vairāk nekā 100 komandu. Šobrīd sacensību Sporta klasei pieteikušās 35 komandas, savukārt Tautas – 71. Pirms mēneša notikušajā Ogres posmā kopskaitā piedalījās 81 komanda.

Piedzīvojumu sacensības ir vairāku sporta veidu apvienojums, kur rezultāts ir atkarīgs ne tikai no kāju, roku veiklības vai peldētprasmes. Liela nozīme ir arī spējai ātri pieņemt pareizus lēmumus, būt atjautīgam un orientēties apkārtējā vidē. Katras piedzīvojumu sacensības ir atšķirīgas, tādēļ pilnīgu priekšstatu par tām var gūt vien piedaloties.
Sacensībās piedalās komandas trīs dalībnieku sastāvā, kas veido vīriešu, sieviešu vai jauktās komandas. Komanda, atkarībā no tās mērķa un fiziskās sagatavotības, var piedalīties Tautas vai Sporta klasē. Par sacensībām uzzināt vairāk, kā arī tām pieteikties līdz 7.jūnijam iespējams mājas lapā «xrace.lv».

«Triatel xRace» organizators Juris Dzenītis, salīdzinot Tukuma posmu ar sacensībām Ogrē, atzīst, ka izmaiņu būs daudz. «Uzsvaru sacensībās liksim uz orientēšanos. Tās noteikti būs vairāk, un arī sarežģītības pakāpe kļūs augstāka, taču vienlaikus centīsimies Tautas klasi pasargāt no apmaldīšanās. Tukuma posms noteikti priecēs tos, kurus nesaista līdzenumi. Skaisti meži, ar izteiktu reljefu, bebru pārpludināti purvi un grāvīši — bez slapjām kājām un nesamērcējot arī  ķermeņa augšdaļu,  finišēt šajā posmā būs grūti. Nebūs viegli arī velobraukšanā. Ja Ogrē bez grūtībām pievarami bija visi pauguri, tad Tukumā dažos augšā varēs tikt, vien stumjot velosipēdu. Savdabīgs akcents Tukuma posmā būs pamesti Padomju laika objekti. Kādam tie šķitīs nedaudz baisi un šķietami bīstami, taču katrā ziņā sacensības tie padarīs interesantākas.  Iespējams dalībniekus pārsteigsim ar kādu Latvijas piedzīvojumu sacensībās vēl neredzētu sacensību uzdevumu ar pamatīgu adrenalīna devu. Šoreiz vienkāršāks būs 13. kontrolpunkts (tie, kas startēja Ogrē — sapratīs), tomēr bez atjautības un smadzeņu kustināšanas arī šoreiz uzvarēt nebūs vienkārši,» par to, kas dalībniekus sagaida Tukuma posmā stāsta Juris Dzenītis.

Sacensību centrs atradīsies Tukuma ledus hallē. Tajā tiks nodrošināta silta duša, kompleksās pusdienas, medicīniskā palīdzība, velo serviss un velo mazgāšana pēc sacensībām. Būs pieejama ērta auto stāvvieta, kā arī ģērbtuves un mantu novietne tiem, kuri ieradušies ar sabiedrisko transportu. Tāpat kā Ogres posma dalībnieki, arī Tukumā komandas saņems vērtīgas pārsteiguma dāvanas no sacensību atbalstītājiem.