Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bulgārijā par narkotiku kontrabandu aiztur Latvijas valstspiederīgos

Starptautiskā policijas operācijā Bulgārijā par narkotiku kontrabandu lielos apmēros aizturēti četri Latvijas valstspiederīgie, pavēstīja Bulgārijas Iekšlietu ministrija.

Sofijā aizturētie Latvijas valstspiederīgie - 22 gadus vecais K.M., 22 gadus vecais T.A., 29 gadus vecais K.K. un 26 gadus vecais J.J. - narkotikas saņēmuši pasta sūtījumā no Briseles. Pēdējais aizturētais sūtījums saturēja aptuveni sešus kilogramus metamfetamīna.

Vīrieši saņemtās narkotikas jaukuši ar kaltētiem augiem, vannas sāli un eļļām, iepakojuši ar dažādiem zīmoliem rotātās luksusa pakās un nosūtījuši kā paraugus uz dažādām adresēm visā pasaulē.

Pārmeklējot aizturēto Latvijas valstspiederīgo mājas, tajās atrasta laboratorija narkotiku jaukšanai un iepakošanai. Īpašumā atrasts arī liels daudzums marihuānas, amfetamīnu un metamfetamīnu, kā arī dārgs aprīkojums narkotiku jaukšanai, žāvēšanai, saspiešanai un iepakošanai. Īpašumā atrasts arī liels daudzums skaidras naudas.

Bulgārijas policija konfiscējusi arī vīriešu datorus, lai iegūtu informāciju par grupējuma nelegālā biznesa aktivitātēm un naudas pārskaitījumiem.

Pēc aizdomās turēto aizturēšanas Bulgārijas muita atklājusi vēl vienu grupējumam adresētu sūtījumu, kas saturēja aptuveni astoņus kilogramus hašiša.

Starptautiskajā policijas operācijā piedalījās Bulgārijas organizētās noziedzības apkarošanas birojs un Beļģijas Muitas aģentūra un prokuratūra.