Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

12 gadu vecumā dzemdējusi māte vēlas atgūt bērna aprūpes tiesības

Jaunākā māte Lielbritānijā, kura stāvoklī palikusi 11 gadu vecumā, bet dzemdējusi 12 gados, šobrīd, četrus gadus pēc bērna dzimšanas, cīnās par tiesībām atgūt bērna aprūpes tiesības. Jaunā sieviete tāpat vēlas laist pasaulē otru bērnu, vēstī «Dzd.ee».

Terēzas Midltones grūtniecība pirms četriem gadiem šokēja Lielbritāniju, kad stāstīja, ka bērnu ieņēmusi alkohola reibumā. Šobrīd viņa cenšas atgūt savu meitu, kuru pirms četriem gadiem adoptēja audžu ģimene.

Midltone atzinusies, ka slīgst dziļā depresijā, jo iepriekš esot pārlieku aizrāvusies ar alkoholu un narkotikām. Viņa gan apgalvo, ka tagad ir tikusi vaļā no kaitīgajiem ieradumiem.

Midltone savu meitu satiek reizi sešos mēnešos. Viņa gan nekad nav tikusies ar savas bioloģiskās meitas audžuvecākiem un pat nezina viņu vārdus. Jaunā sieviete atzinusi, ka atdot meitu audžuvecākiem bijis grūtākais lēmums viņas dzīvē, bet tas esot bijis arī vienīgais pareizais lēmums.