Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvietis Longfordā ārdās ar degbumbām

Longfordas pilsētas policija tika iesaistīta dramatiskā incidentā ar kādu vīrieti, kas vienā no visblīvāk apdzīvotajiem pilsētas dzīvojamiem rajoniem draudēja ar divām degbumbām, vēstī «baltic-ireland.ie».

Kārtībsargi uz incidentu Longfordā izsaukti 23. maija naktī ap pulksten 2.10. Ierodoties viņi ieraudzīja liesmu pārņemtu melnu automašīnu. Notikuma vietā bija vīrietis, kurš bija bruņojies ar divām degbumbām un šķiltavām un draudēja degmaisījumu mest arī mājas virzienā.

Agresīvais vīrietis arestēts.

Iespējams, ļaunprātīgā dedzināšana notika pie mājas, kurā notika ballīte. Tiek uzskatīts, ka uzbrucējs pazina dažus cilvēkus, kas atradās šajā namā. Incidentā neviens netika ievainots.

Pagājušajā svētdienā vīrietis stājās Longfordas rajona tiesas priekšā. Latvietis Edijs Plaudis (26) tika apsūdzēts par īpašuma ļaunprātīgu bojāšanu un sabiedriskās kārtības pārkāpšanu. Atbildētājam turklāt tika piemērota arī apsūdzība par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā, kas tika izskatīta rajona tiesā šajā pašā mēnesī.

Līdz nākošajai tiesas sēdei Plaudis tiks paturēts apcietinājumā, tiesa noraidīja viņa lūgumu atbrīvot pret drošības naudu.