Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Atkārtoti izsolīs Skrundas pilsētiņu

Šodien atkārtoti tiks izsolīts valsts nekustamais īpašums «Mežaine» Skrundas novada Raņķu pagastā, biznesa portālu «Nozare.lv» informē Privatizācijas aģentūras (PA) Ārējo sakaru daļas pārstāve Anete Frīdenšteina-Brīdiņa. 

Kā apliecina Frīdenšteina-Brīdiņa, izsole notiks, jo tai pieteicies vairāk nekā viens pretendents. 

Uzvarētājs tiks apstiprināts šā gada 8.jūnijā ar PA valdes lēmumu. 

Kā ziņots, objekts sastāv no četriem zemesgabaliem ar kopējo platību 45,1 hektārs un 70 ēkām un būvēm - to skaitā desmit dzīvojamās ēkas, viesnīca, klubs, bērnudārzs, noliktavas, siltumnīcas, kazarmas, garāžas, darbnīcas u.c. 

Objekta nosacītā cena ir 160 000 latu, tajā skaitā apbūves cena 13 137 lati, zemesgabalu cena 146 863 lati. 

Objekta pirkuma maksa jāsamaksā desmit gadu laikā. 

Maksāšanas līdzekļi - 98,36% lati, 1,64% privatizācijas sertifikāti. 

Papildus pirkuma maksai pircējam jāsedz Privatizācijas aģentūras izdevumi par objekta apsaimniekošanu, kas līdz 8.aprīlim sasnieguši 52 571 latu. 

Kā ziņots, pēc tam kad pirmās izsoles uzvarētājs «Aļeksejevskoje-Serviss» atteicās pirkt nekustamo īpašumu «Mežaine» Skrundas novada Ranķu pagastā, to piedāvāja pirkt fiziskai personai Magomedam Gurbanovam par pirkuma maksu 1 548 966 lati. 

3.martā arī Gurbanovs atteicās iegādāties nekustamo īpašumu «Mežaine» Skrundas novada Ranķu pagastā par pirkuma maksu 1 548 966 lati. 

Atteikuma iemesls nav zināms, sacīja Frīdenšteina-Brīdiņa.