Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dibinās kreisi centrisko partiju apvienību «Atbildība»

Latviešu Biedrības namā sestdien četras politiskās partijas dibinās apvienību «Atbildība — sociāldemokrātiska politisko partiju apvienība».

Kā jau tika ziņots, apvienībā ietilps Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija (LSDSP) un partijas «Mūsu zeme», «Sociālā taisnīguma partija» un «Latvijas Atmoda», informē LSDPS preses sekretārs Gatis Vanags.

Ar uzrunām apvienības dibināšanas kongresā uzstāsies apvienību veidojošo partiju līderi Jānis Dinevičs un Aivars Timofejevs (LSDSP), Valdis Lauskis («Sociālā taisnīguma partija»), Māris Pļaviņš («Latvijas Atmoda»), kā arī viesi un atbalstītāji  no partijas «Demokrāti.lv» un «Ražotāja Latvija», arodbiedrību pārstāvji Valdis Keris un Pēteris Krīgers.

LSDSP ģenerālsekretārs Aivars Timofejevs atklāj, ka sestdien apvienībā apvienosies četras politiskās partijas, bet paralēli tam šobrīd notiek konsultācijas ar vairākām partijām, kas, iespējams, tuvākajā laikā pievienosies apvienībai «Atbildība».

«Apvienību veidošanās bumam šajā priekšvēlēšanu kampaņā ir vairāki iemesli — vieni, slēpjoties zem sociāldemokrātu saukļiem, bruģē ceļu oficiālai divvalodībai, citi sola vienotību, kas jau pašlaik šūpojas iekšējos ķīviņos un strīdos par siltajām vietām. Mūsu apvienība tiek dibināta ar mērķi apvienot kreisi centriskos spēkus, kuru programmatiskie un idejiskie risinājumi ir vitāli nepieciešami turpmākajai valsts pastāvēšanai. Turklāt rīt prezentējot savus mērķus, publiski apliecināsim, ka to nepildīšanas gadījumā noliksim deputātu mandātus,» saka Timofejevs.