Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Toyota» vadība uzņemas atbildību par zaudējumiem un atmaksā daļu algas

Japānas autobūves kompānijas «Toyota Motor Corp.» vadība iepriekšējā biznesa gadā atmaksājusi daļu algas jeb 2,17 miljonus dolāru (1,23 miljonus latu), tādējādi uzņemoties atbildību par gadā gūtajiem zaudējumiem, paziņoja autoražotājs.

Uzņēmuma vadītāju atalgojums iepriekšējā biznesa gadā, kas noslēdzās martā, veidoja 1,64 miljardus jenu (10,1 miljonu latu), un tas ir par 11% mazāk nekā pirms gada.

«Toyota» 1,43 miljardus jenu (8,8 miljonus latu) izmaksāja 38 direktoriem un 210 miljonus jenu (1,3 miljonus latu) - septiņiem revidentiem.

Kompānijas vadība šajā periodā nav saņēmusi arī prēmijas.

Uzņēmuma vadītāji brīvprātīgi atmaksāja daļu savas algas pēc tam, kad autoražotājs pagājušajā biznesa gadā, kas noslēdzās 2009. gada martā, guva 59 gadu laikā pirmos tīros zaudējumus.

«Toyota» zaudējumi galvenokārt skaidrojami ar globālo ekonomikas lejupslīdi un iekšzemes recesiju, kas negatīvi ietekmējusi automašīnu pieprasījumu.