Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Medijs: omonieši izmantojuši Smoļenskas avārijā bojāgājušā kredītkarti

Trīs Krievijas omonieši apcietināti par Polijas pilsoņa Andžeja Pševožņika (Andrzej Przewoznik) kredītkartes izmantošanu. Viņš gāja bojā Polijas prezidenta Leha Kačiņska lidmašīnas aviokatastrofā.

«thenews.pl» ziņo, ka no bojāgājušās personas kartes noņemti 1400 eiro (aptuveni 1000 latu). Aizturētie likumsargi izmantojuši kredītkarti trīs reizes - katastrofas dienā, 10.aprīlī, un vēl divas reizes vēlāk. Visas darbības ar kredītkarti veiktas Smoļenskā.

Polijas varas iestāžu pārstāvis paziņojis, ka vainīgo arests ticis veikts «zibenīgi».

1963. gadā dzimušais Pševožņiks bija vēsturnieks un ieņēma Polijas Kaujas un mocekļu piemiņas apsardzes padomes sekretāra amatu.

«thenews.pl» norāda, ka Pševožņika kredītkarte nav vienīgā bankas karte, kas pazudusi no katastrofas vietas pie Smoļenskas.

Vienlaikus Krievijas Iekšlietu ministrija gan noraidījusi Polijas valdības pārstāvja paziņojumus, ka aizturētas trīs personas par bojāgājušā Polijas pilsoņa kredītkartes izmantošanu.