Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ko vēlas sievietes?

Šis jautājums ir viegli ierindojams pie visām pārējām pasaules mīklām, kā, piemēram, kas bija pirmais – vista vai ola? Bet tik viegli padoties es negribēju, tāpēc, būdams ziņkārīgs vīrietis, vērsos pie daiļā dzimuma pēc atbildēm.

Man ikdienā ļoti bieži sanāk būt sieviešu sabiedrībā, tāpēc bija samērā viegli izpētīt un atrast atbildi uz jautājumu, ko tad jūs īsti vēlaties. Secinājumi ir pavisam vienkārši: katrai sievietei dzīves laikā atbilde uz šo jautājumu mainās ļoti bieži. Vairums jaunāku meiteņu parasti atbildēja, ka grib džeku vai čali un seksu (protams, savienojumā ar mīlestību). Runājot ar sievietēm, kuras vecākas par 25 gadiem, es noskaidroju, ka interese par seksu un mīlošu vīrieti pie sāniem noteikti nezūd, bet nāk klāt vēl ieceres par nākotni un vīzijas, kā tās ieceres piepildīt. Un šeit es domāju par izglītību un darbu.

Bet tas ir sieviešu viedoklis. Mans viedoklis ir ļoti primitīvs un banāls, taču ļoti precīzs un saprotams. Sievietes vēlas būt skaistas. Es vēl neesmu saticis nevienu skaistu sievieti, kura nevarētu piepildīt savas vēlmes. Taču neviens nav perfekts, un šūpulī, iespējams, nevar būt ielikta gan skaista seja, gan ass prāts. Tāpēc no tūkstoš sievietēm 997 pašas strādā pie tā, lai par viņām varētu teikt: «Jā, tu esi skaista!» Tas ir ļoti apsveicami, jo tas ne tikai vīriešu publikai liek sist plaukstas, bet arī pati sieviete jūtas vērtīgāka un laimīgāka.

Bet ir arī sievietes, kuras piepilda savas vēlmes, taču ar satriecošu izskatu nevar lepoties. Tādām sievietēm ir cita ļoti laba vērtība – spilgta personība. Bieži vien spilgta personība pat ir nozīmīgāka nekā satriecošs izskats, lai sasniegtu savu vēlmju augstāko punktu. Šādām sievietēm apkārt arī virmo īpaša aura, un viņas izstaro spēcīgu enerģiju. Cik nav dzirdēti stāsti par to, ka mīlestība ir akla un ka īstais skaistums nāk no «iekšām». Kad vēl mācījos vidusskolā, es tam kategoriski nepiekritu un domāju, ka tā saka tikai neglīti cilvēki, bet tagad es saprotu, ka tā ir vistīrākā patiesība.

Ja šajā rakstā runa ir par vēlmēm un to piepildīšanu, tad noteikti ir jārunā par domu spēka tematu. Jā, tāds patiešām ir! Un tas arī darbojas, galvenais, tam ir jānotic. Man paziņu lokā ir ļoti daudz skaistu meiteņu, kuras domā, ka ir resnas un nesimpātiskas. Taču, kad es viņām saku pretējo, viņas man atbild: «Jā, bet kāpēc tad man nav drauga?!» Lūk, un šeit parādās tas nepareizais domu spēks. Tev ir jādomā pozitīvi. Pamostoties no rīta un pieejot pie spoguļa, saki: «Hey, sexy!», nevis: «Ko lūri?» Vairāk smaidi, jo atceramies teicienu – ja biežāk smaidīsi, vairāk palielinās iespēja, ka kāds tajā smaidā arī ieķersies. Iemācoties kontrolēt domas, varēsi pati piepildīt savas kvēlākās vēlmes. Ieslēdz arī savu iztēli un centies iedomāties, kā izskatās tas, ko vēlies.

Es, kā vīrietis, varu pateikt visām meitenēm, sievietēm, kuras lasa šo rakstu, ka vīrietim nav nekas patīkamāks, kā piepildīt savas draudzenes vai sievas vēlmes. Nekautrējies tās nejauši izstāstīt, taču neaizmirsti arī pateikties, jo mums, vīriešiem, ļoti patīk, ka mūsu pūles tiek novērtētas!