Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ražuks centīsies pārliecināt Paulu neaiziet no «Jaunā viļņa»

Jaunais Jūrmalas mērs Romualds Ražuks (PS) centīsies pārliecināt maestro Raimondu Paulu (TP) neaiziet no festivāla «Jaunais vilnis», kas var tikt pārcelts uz citu pilsētu.

« «Jaunais vilnis ir viens no svarīgākajiem jautājumiem, kas man jāatrisina. Mums šis festivāls ir ļoti svarīgs, jo citu iespēju tādā līmenī pacelt pilsētu nav. Tuvākajā laikā es plānoju lūgt audienci pie mūs maestro. Centīšos pārliecināt Raimondu Paulu, ka pilsētai konkurss ir ļoti vajadzīgs. «Jaunā viļņa» aiziešana būtu smags trieciens ekonomikai un Jūrmalas popularizācijai,» intervijā laikrakstam «Biznes&Baltija» norāda Ražuks.

Šogad gatavošanās festivālam aktīvi turpinās un nav šaubu, kas tas notiks.

Kā stāsta Jūrmalas mērs, festivāla laikā Jūrmalā ierodas 700 pasākuma rīkotāju, kuri šeit atrodas ilgāk nekā nedēļu. Tāpat kūrortpilsētā ierodas žurnālisti un viesi, kuri pie reizes izmanto iespēju šeit pavadīt savu atvaļinājumu.

Kā ziņots, Pauls nolēmis savu vārdu vairs nesaistīt ar konkursu «Jaunais vilnis».

Konkursa rīkošanu un finansēšanu nodrošina Krievijas televīzija sadarbībā ar Krievijas kompāniju «ARS», un Paulam konkursa «Jaunais vilnis» rīkošanā nav bijusi liela loma. Tomēr Krievijas pārstāvji izteikušies, ka Paula aiziešanas gadījumā konkurss zaudēs «Baltijas kolorītu» un var tikt pārcelts uz citu pilsētu.

Jūrmalu kā teritoriju, kur rīkot «Jauno vilni», izvēlējās konkursa rīkotāji un viņu plāni par to, vai arī turpmāk Latvijā notiks konkurss, nav zināmi, uzsvēra Pauls.

Ideju par konkursa «Jaunais vilnis» žūrijas pamešanu komponists pamato ar to, ka bieži nācies vecākiem skaidrot, kādēļ kāds no dziedātājiem nav ieguvis pietiekamu žūrijas atbalstu, lai tiktu nākamajā atlases kārtā. Tai pat laikā ticis daudz darīts, lai atbalstītu un palīdzētu mūsu dziedātājiem. Savukārt tagad nākas saņemt pārmetumus par to, ka nolemts šo konkursu atstāt, sacīja maestro.

Jūrmalas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja pienākumu izpildītāja Inese Auniņa iepriekš informēja, ka līgums ar konkursa «Jaunais vilnis» rīkotājiem par konkursa norisi noslēgts 2006.gadā un tā darbības ilgums ir pieci gadi.