Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par pasažiera iekaustīšanu atlaiž piecus RS kontrolierus

Pašvaldības uzņēmums «Rīgas satiksme» (RS) izvērtējis [s:33553] un no amata atbrīvos incidentā iesaistītos kontrolierus, portālu «Apollo» informēja uzņēmumā «Rīgas satiksme».

Iepazīstoties ar video materiālu, kurā uzņemts iepriekš pieminētais incidents, kā arī saņemot paskaidrojumus no visām incidentā iesaistītajām personām, RS kšējās dienesta izmeklēšanas komisija nonākusi pie atziņas, ka visiem pieciem incidentā iesaistītajiem kontrolieriem konstatēti būtiski normatīvo aktu pārkāpumi, kas radījuši agresīvu situāciju starp kontrolieriem un pasažieriem.

Tāpēc komisija nolēmusi, ka darba attiecības jāpārtrauc ar visiem pieciem kontrolieriem.

Incidents notika 14. maija vakarā Aleksandra Čaka ielā. Soiālajā vietnē «Twitter» bija ievietots video, kurā redzams, kā kontrolieri spārda ar kājām kādu jaunieti. Sitiens ar dūri ticis arī sievietei, kura mēģinājusi jaunieti aizstāvēt. Video autors ir «Radio SWH» žurnālists Juris Millers, kurš nejauši kļuvis par šo notikumu aculiecinieku.

Par šo incidentu Valsts policijā ir ierosināts kriminālprocess