Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«VEF Rīga» galveno treneri nosauks līdz Jāņiem

Basketbola kluba «VEF Rīga» valde ir izvērtējusi aizvadīto 2009./2010. gada sezonu un izvirzījusi galvenās vadlīnijas kluba nākamajai sezonai, portālam «Apollo» pastāstīja kluba direktore Laila Spaliņa.

Pērnais gads vērtējams kā atspēriena punkts, klubs turpinās sevi pierādīt kā VTB Vienotajā līgā, tā Eiropas kausā. Tāpat «VEF Rīga» vēl aktīvāk strādās ar jaunatni, izveidojot junioru komandu. Savukārt jaunā galvenā trenera vārdu iecerēts nosaukt jau līdz 23. jūnijam.

Ja izvirzītie mērķi nav izpildīti, nevaram būt gandarīti, taču vienlaikus vairākas pozitīvas tendences apliecina kluba izvēlētās darbības perspektīvu ilgtermiņā. Sezonā bija gan kāpumi, gan kritumi. Komanda aizvadīja labas spēlēs pret spēcīgiem pretiniekiem gan VTB Vienotajā līgā, gan FIBA Eiropas Izaicinājuma kausā, kā arī Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfinālā, uzvarot «Ventspili» un iekļūstot finālā. Spēlētāji ieguva rūdījumu augsta līmeņa atbildīgās spēlēs, vairojot savu pieredzi, meistarību un pārliecību.

Tāpat «VEF Rīga» šajā sezonā, kad kluba galvenā trenera pienākumus pārņēma Nikolajs Mazurs, apliecināja savu ieguldījumu ne tikai basketbolistos, bet arī treneros - līdzšinējā kopdarbā ir izaudzis jauns, talantīgs un ambiciozs speciālists. Mazura paveikto LBL izslēgšanas spēlēs valde vērtē atzinīgi.

Nākamajai 2010./2011. gada sezonai «VEF Rīga» valde kā prioritāru ir izvirzījusi kluba dalību VTB Vienotās basketbola līgas čempionātā un Eiropas kausos, tādējādi vēlreiz nostiprinot jau iepriekš deklarēto mērķi par «VEF Rīga» kā Latvijas augstākā līmeņa komandu ar mērķi ilgtermiņā iekļūt starp Eiropas labākajām. Tāpat klubs jau apstiprinājis savu dalību arī Baltijas Basketbola līgas Elites divīzijā.

Turpinot darbu jaunatnes, jauno basketbolistu sagatavošanā, kluba valde pieņēmusi arī lēmumu par «VEF Juniors» komandas izveidi, tajā apvienojot visus labākos Latvijas jaunos spēlētājus. Kā «VEF» vienmēr uzsvēris, sekmīga jauno basketbolistu izaugsme ir stabils pamats panākumiem augsto sasniegumu sportā gan klubu, gan valstsvienības līmenī. «VEF Juniors» pārstāvēs «VEF» Latvijas Basketbola līgas 1.divīzijā.

Kā informēja kluba viceprezidents Valdis Valters, patlaban notiek ļoti aktīvs darbs ar potenciālajiem nākamās sezonas spēlētājiem un treneriem. «VEF Rīga» redzeslokā ir labākie Latvijas spēlētāji. Tāpat notiek sarunas ar galvenā trenera amata kandidātiem, zināms, ka šo darbu veiks ārzemju speciālists ar nopietnu pieredzi, lielām ambīcijām un perspektīvu kluba attīstības ilgtermiņa plānu.