Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Peugeot» 200. gadadienu svinēja Audru autotrasē

«Peugeot» importētājs «KW Bruun Baltic» kopā ar klientiem, partneriem un autosporta žurnālistiem «Peugeot» 200 gadu jubileju svinēja Audru autotrasē.

Turpat varēja izmēģināt gandrīz visus Baltijas valstīs nopērkamos «Peugeot» modeļus un Urmo Āvas vadībā izbraukt trasi ar jauno sportisko «Peugeot» RCZ.

Turklāt ciemiņi papildus braukšanas priekam varēja iepazīties ar «Peugeot» vēsturi un nākotni. Uzņēmums, kas reiz savu darbību uzsāka ar kafijas dzirnaviņu un zāģu asmeņu ražošanu, tuvākajos gados tirgū laidīs hibrīda modeli un 100 procentīgu elektromobili, ievērojami samazinot CO2 izmešu līmeni.

Saskaņā ar «KW Bruun Baltic» tirdzniecības un mārketinga vadītāja Rasmusa Tali stāstīto, jaunie modeļi var parādīties jau pavisam drīz, piemēram, 2011. gada pavasarī tirgū tiks izlaists luksusa sedans ar konceptauto nosaukumu 5 By «Peugeot».

«Tas ir «Peugeot» 407 un 607 pēcnācējs, pavisam 4,86 metrus garš. Automašīnai ir moderns un dinamisks dizains – vienlaicīgi sportisks un elegants. Domāju, ka šis modelis kļūs arī par mūsu jauno un veiksmīgo flagmani,» piebilda Tali. «Bet pagaidām droši varam lepoties ar «Peugeot» RCZ, kas savā cenu klasē ir unikāls gan sportiski stilīgā dizaina, gan braukšanas īpašību dēļ. Domāju, ka vislabāk to apliecināja izmēģinājuma brauciens Urmo Āvas vadībā, kas pasākuma dalībniekiem spēja piedāvāt tādu braukšanas pārdzīvojumu, kas viņiem droši vien vēl ilgi saglabāsies atmiņā,» papildināja Tali.

3. un 4. jūnijā notikušajās «Peugeot» dienās piedalījās apmēram 120 dalībnieku, kas sacentās figūrbraukšanā, kopā ar Urmo Āvu autotrasē izmēģināja jauno «Peugeot» RCZ un veica testa braucienus, sākot ar «Peugeot» 107, 207, 308, 308 SW, 308 CC, 3008, RCZ, 407 SW, 5008, Partner Tepee modeļiem un beidzot ar komerciālajiem automobiļiem Bipper, Partner, Expert un Boxer.