Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vējonis: Vides un Zemkopības ministriju apvienošana - sabiedrībai kaitīga

Vides ministrs Raimonds Vējonis atsevišķu Saeimas deputātu vēlmi apvienot Vides un Zemkopības ministrijas uzskata par sabiedrībai kaitīgu. «Ja Saeima īstenotu šādu bezatbildīgu plānu, tad tas būtu nopietns trieciens valsts ilgtspējīgai attīstībai. Nevar, aizbildinoties ar krīzi, pakļaut valsti vienas dienas saimniekošanas principiem,» uzskata Vējonis.

Portālam «Apollo» pavēstīja ministra padomnieks Didzis Jonovs.

«Apvienojot vides un Zemkopības ministrijas mēs drīz vien iekultos jaunā krīzē». Vides ministrs uzskata, ka ir jāsaglabā vides ministrijas patstāvību, jo tā ir zināma iekšēja opozīcija un tādējādi garants valsts ilgtspējīgai attīstībai.

Kā zināms, Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija otrdien, 8.jūnijā, izskatot galīgajam lasījumam iesniegtos priekšlikumus grozījumiem Ministru kabineta iekārtas likumā, atbalstīja ierosinājumu samazināt ministriju skaitu, apvienojot vairākas esošās ministrijas. Tostarp apvienot Vides ministriju un Zemkopības ministriju.