Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«airBaltic» vienojas par lidostas termināļa būvēšanu Rīgā

Nacionālā aviokompānija «airBaltic» trešdien vienojusies ar uzņēmumu «TAV Airports Holding A.S.» par kopuzņēmuma izveidi. Sadarbības galvenais uzdevums būs jauna pasažieru termināļa attīstīšana, būvniecība un ekspluatācija Rīgas lidostā, portālu «Apollo» informēja «airBaltic».

«Starptautiskā lidosta «Rīga» šīs desmitgades otrajā pusē ir pieredzējusi nepārtrauktu pasažieru skaita pieaugumu, un «airBaltic» šajā procesā ir būtisks virzītājspēks,» saka TAV izpilddirektors un prezidents Mustafa Sani Seners.

Viņš apliecinājis, ka uzņēmumam ir interese par lidostas «Rīga» attīstību un tāpēc ļoti priecātos par iespēju sadarbībā ar «airBaltic» iesaistīties jauna termināļa attīstībā Rīgas lidostā.

«TAV ir starptautiski atzīta kompānija ar izcilu pieredzi lidostu būvniecībā un vadīšanā. Tās meitas uzņēmums Havas patlaban jau darbojas starptautiskajā lidostā «Rīga». Uzņēmumam pieder 50% no kompānijas «North Hub Services», kas nodrošina pasažieru virszemes pakalpojumus. Ja jaunā termināļa projekts tiks apstiprināts, «airBaltic» vēlamais sadarbības partneris būtu tieši TAV,» norāda «airBaltic» prezidents un izpilddirektors Bertolts Fliks.

Iepriekš izskanējis, ka jaunā termināļa būvniecība varētu izmaksāt aptuveni 63 miljonus latu.