Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Skolēnu autobusus pašvaldībām piegādās «Domenikss» un «Latursus»

Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) ir pieņēmusi lēmumu, ka skolēnu autobusus pašvaldībām piegādās SIA «Domenikss» un SIA «Latursus», aģentūru LETA informēja VRAA Starptautisko projektu un komunikācijas nodaļas vadītāja Līga Baltiņa.

VRAA Iepirkumu komisija pēc Ministru prezidenta Valda Dombrovska (JL) vēstules saņemšanas, kurā norādīts, ka Korupcijas un apkarošanas birojs (KNAB) nav konstatējis interešu konflikta pazīmes par VRAA Iepirkumu komisijas locekļu darbību un norādījis, ka iepirkuma procedūra ir veicama pēc VRAA izveidotās Iepirkumu komisijas ieskatiem Publisko iepirkumu likumā noteiktajā kārtībā, ir pabeigusi saņemto piedāvājumu vērtēšanu un pieņēmusi lēmumu par izsludinātā iepirkuma «Skolēnu autobusu piegāde pašvaldībām» rezultātiem.

VRAA izsludinātā iepirkumā «Skolēnu autobusu piegāde pašvaldībām» potenciālie autobusu piegādātāji ir SIA «Domenikss», kas piegādās 37 autobusus ar 19 pasažieru vietām un 42 autobusus ar 40 pasažieru vietām. Savukārt 31 autobusu ar 31 pasažieru vietu piegādās SIA «Latursus» kopā ar «UAB Salociai ir Partneriai» un «BMC Sanayi ve Ticaret A.S.».

www.iub.gov.lv

Kā ziņots, VRAA 2009.gada decembrī izsludināja atklātu konkursu autobusu iegādei Latvijas-Šveices sadarbības programmas ietvaros, lai šī gada septembrī 59 pašvaldības spētu nodrošinātu bērnu nokļūšanu uz mācību iestādēm. VRAA saņēma astoņu pretendentu piedāvājumus autobusu piegādei.

Kā LETA jau ziņoja, šoruden 59 pašvaldībām tiks piegādāti 110 autobusi skolēnu pārvadāšanai, kuru iegādes līdzfinansēšanai Šveices līdzfinansējums ir 7,44 miljoni latu.

19.martā Dombrovskis nolēma apturēt skolēnu autobusu iepirkumu konkursu, kurā iepriekš lielu uzmanību piesaistīja gan prasība autobusiem nodrošināt oranžu krāsojumu, gan citas tehniskās specifikācijas prasības.