Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pircējus Jūrmalas īpašumiem meklē ASV

Latvijas nekustamo īpašumu kompānija «Arco Real Estate» meklē amerikāņu pircējus ekskluzīviem īpašumiem Jūrmalā, ievietojot reklāmrakstu ASV vienā no vadošajiem laikrakstā «[s:33588]».

Avīzē ievietotajā sludinājumā reklamēts 735 000 eiro (aptuveni pusmiljonu latu) vērts mājoklis, kas būvēts kā pieci olimpiskie riņķi.

2005.gadā būvētā 300 kvadrātmetrus lielā māja atrodas Dzintaros.

«The News York Times» rakstā «Mājokļu medības Latvijā» aprakstīta arī vispārējā situācija Latvijas nekustamo īpašumu tirgū, piedāvājot «jaunus dzīvokļus Rīgas centrā un Vecpilsētā par 1300-3500 eiro kvadrātmetrā».

«Arco Real Estate» iedzīvotāju departamenta vadītāja Oļesja Bogodistaja laikrakstam skaidro, ka Jūrmalas jauno nekustamo īpašumu pircēji pārsvarā ir ārzemnieki - visvairāk Krievijas pilsoņi, kā arī iedzīvotāji no citām Austrumeiropas valstīm.

«Arco Real Estate» valdes priekšsēdētājs Aigars Šmits norāda, ka ārvalstniekiem nav nekādu šķēršļu nekustamo īpašumu iegādē Latvijā.

«Nepieciešams tikai iegūt atļauju no vietējās pašvaldības», bet par to nekas nav jāmaksā, skaidro Šmits. Vienīgie papildus izdevumi ir aptuveni 200 ASV dolāri par notāra pakalpojumiem, kā arī nodoklis valstij 2% apmērā no darījuma vērtības, kas jāmaksā pircējam.