Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

DĀR aplaupīti Portugāles un Spānijas žurnālisti

Tikai divas dienas pirms Pasaules kausa izcīņas finālturnīra sākuma DĀR vēl nenoskaidroti uzbrucēji aplaupījuši Spānijas un Portugāles žurnālistus, kuri ieradušies atspoguļot prestižo sacensību norisi.

Minētais incidents noticis aizvadītajā naktī kādā mājoklī Magalīsburgā, Johannesburgas Ziemeļrietumos.

«Biju vienīgais, kas bija pamodies, kad uzbrucēji ienāca telpās. Viņi bija divi un viens no viņiem pavērsa pret mani šaujamieroci un pavēlēja klusēt. Uzbrucēji paņēma naudu, pases, fotogrāfijas un apģērbu. No pārējiem, kuri vēl gulēja, laupītāji nozaga, kas gadījās pa rokai,» pavēstīja viens no cietušajiem, Portugāles žurnālists Antoniu Fimoešs.

Viņš piebilda, ka viens no aplaupītajiem esot viņa tautietis, bet otrs kolēģis ieradies no Spānijas.

Kāds vietējās policijas pārstāvis izteica cerību, ka vainīgos drīz izdosies arestēt, jo likuma sargiem jau esot būtiska informācija par nozieguma izdarītājiem.

Līdz ar to ir noticis daudzu Pasaules kausa izcīņas skeptiķu prognozētais, proti, finālturnīra laikā DĀR nespēs pilnībā nodrošināt iesaistīto pušu drošību.