Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Vienota Latvija»: Rubiks mūs nodeva. LSP ir viņa «fanu klubiņš»

Jauniešu kustība «Vienota Latvija» ir pieņēmusi koleģiālu lēmumu par izstāšanos no Latvijas Sociālistiskās partijas, līdz ar to kļūstot par neatkarīgu jauniešu politisko kustību. Līdz ar šo lēmumu no LSP ir izstājušies 12 jaunieši, kas bija LSP biedri un vēl 50 atbalstītāji.

Ar savu bezdarbību un uzstādījumiem LSP ir pierādījusi, ka šai partijai nerūp jauniešu politika un jauniešu problēmas, portālam pavēstīja kustības «Vienota Latvija» līderis Eduards Svatkovs.

«Vienota Latvija» uzskata, ka daudzās Eiropas un pasaules valstīs sociālistiskās partijas ir pierādījušas, ka šajos laikos viņu piedāvājums ir labākais. Tās uzrāda labus rezultātus un pat uzvar vēlēšanās. Savukārt Latvijas Sociālistisko partiju var nosaukt par visīstāko parodiju sociālisma idejām, jo reāls darbs šajā partijā nenotiek un praksē nekāda veidā netiek aizstāvētas cilvēku intereses un tiesības. LSP var nosaukt par «Rubika fanu klubiņu», kura vadītājs Alfrēds Rubiks jau sen ir aizmirsis par savas partijas biedriem un tautas interesēm, bet augstprātīgi un lepni uz tiem noskatās no lidmašīnas loga pa ceļam uz Briseli. Ko Rubiks ir izdarījis Latvijai pēdējā gada laikā, sēžot Eiroparlamentā? Neko! Diemžēl neko!» sašutuši ir kustības «Vienota Latvija» biedri.

«Es nespēju melot sev un saviem organizācijas biedriem. LSP un tās vadītāja Rubika darbība politikā ir darbības imitācija, kas ir balstīta uz tīru aprēķinu un pašlabuma gūšanu. Tas nav pieņemami, tāpēc es kopā ar saviem kolēģiem esam pieņēmuši lēmumu nekāda veidā vairs nesaistīties ar LSP, jo man ir kauns par to, ka šāda partija Latvijā vispār ir reģistrēta. Mēs turpināsim savu aktīvu darbību,» norāda Svatkovs.

Visas mūsu turpmākās «Vienotas Latvijas» aktivitātes būšot viņu pašu iniciatīva, tomēr kustība turpinās atbalstīt partijas «Saskaņa» un apvienības «Saskaņas centrs» idejas un politiku.