Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Sipeniecei un Krauzem jau vairākkārt piedāvāts kandidēt vēlēšanās

Šovu vadītājai Baibai Sipeniecei un viņas skatuves parnterim Valteram Krauzem kandidēt 10.Saeimas vēlēšanās piedāvāts jau vairākkārt.

Latvijas Radio Sipeniece atzinusi, ka kandidēt viņai piedāvāts jau vairākkārt. Visus piedāvājumus dīva noraidījusi.

«Tā regulāri īstenībā, es neteikšu, ka katru nedēļu un katru mēnesi, bet vienalga - es jūtos ļoti pieprasīta,» piebilda Sipeniece, vienlaikus gan paužot izbrīnu par šiem piedāvājumiem, ņemot vērā, ka iepriekš skaidri pateikusi, ka politikā neiesaistīsies un vēlēšanās nekandidēs.

Vaicāta par iemesliem, kādēļ partijas viņu vēlas redzēt savu kandidātu pulkā, Sipeniece vien smejoties minējusi, ka, iespējams, partijas grib ietaupīt naudu par reklāmu.

Arī Krauze līdz šim saņemtos piedāvājumus noraidījis, tādi bijuši vairākkārt. Tomēr vienlaikus viņš atzinis - «nekad nesaki nekad».

«Nezinu, kā būs, kad man paliks vairāk gadu, jo mēs jau visi mīlam maizi ar desu,» atzinis Krauze, komentējot iespēju tomēr kādreiz piekrist kandidēt.

To, ka partijas aicinājušas savos sarakstos, atzinuši arī citi mūziķi un sabiedrībā pazīstami cilvēki, vēsta Latvijas Radio.

Antropologs Klāvs Sedlenieks, komentējot šo tendenci, kad partijas aicina sarakstos pazīstamus cilvēkus - aktierus, mūziķus un sportistus -, atzinis, ka sabiedrībai vajadzētu kritiskāk vērtēt topošos politiķus un partiju piedāvājumu.

«Es domāju, ka tas ir tāds tīrākais prāta manipulatoru gājiens.. Tā kā Latvijas iedzīvotāji acīmredzot nevēlas domāt, tad ar viņiem to ir ļoti vienkārši izdarīt,» viņš norādījis.