Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Noskaidrots dīvainās smakas avots zemās grīdas tramvajā

Piektdien veiktajā pārbaudē Čehijas uzņēmuma «Škoda» pārstāvji atklājuši, kas izplata dīvaino smaku zemās grīdas tramvajā.

Vaicāts, kas ir šī dīvainā smaka zemās grīdas tramvajā, uzņēmuma «Rīgas satiksme» preses sekretārs Viktors Zaķis portālam «Apollo» atbildēja, ka tika ieslēgta apsildāmā sistēma, kas arī izplatīja smaku. «Izmēģinājumā tika ieslēgta apsildāmā sistēma, kas veicināja tehniskos izgarojumus, no kuriem nāca smaka,» atklāj Zaķis.

«Vienīgais izskaidrojums ir, ka ieslēdzot apsildāmo sistēmu, eļļas kārtiņas izgaroja, kas veicināja smakas izplatīšanos,» tā Zaķis.

Viņš norādīja, ka veiktajā pārbaudē tehniski viss ir bijis kārtībā, nav bijušas nekādas problēmas.

Zaķis arī piebilda, ka pēdējās dienās neesot bijušas nevienas sūdzības no pasažieriem par smaku. Viņš vēlreiz uzsvēra, ka smaka nav bīstama pasažieriem.

Jau ziņots, ka kāda pasažiere sūdzējusies par dīvainu smaku jaunajā tramvajā, kā dēļ ir bijis nepatīkami braukt zemās grīdas tramvajā.