Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Reģistrēta kompānija «Pasaules pārņemšanas plāns B»

Komercreģistrā pagājušajā nedēļā iegrāmatota kompānija ar nosaukumu «Pasaules pārņemšanas plāns B», liecina Uzņēmumu reģistra datubāzes apkalpotāja «Lursoft» informācija.

Kompānijas «Pasaules pārņemšanas plāns B» dibināšanas pamatkapitāls ir 10 latu, un tās vienīgā īpašniece ir Hildegarde Grīnberga. Kompānija Komercreģistrā iegrāmatota 11.jūnijā. Komercreģistrā nav informācijas par «Pasaules pārņemšanas plāna B» darbības veidiem.

Kompānija «Pasaules pārņemšanas plāns A» Komercreģistrā gan nav atrodama.

«Lursoft» pārstāve Indra Jansone aģentūrai BNS iepriekš pastāstīja, ka saskaņā ar «Lursoft» sniegto informāciju kontaktu katalogā atrodami vairāki uzņēmumi ar jautriem nosaukumiem, piemēram, «Skursteņslaucītājs Gustiņš», «Stiprais riekstiņš», «Aleksandras veļa», «Mīlestības propaganda», «Dress 4 Less», «Kodiens» un citi. Nereti uzņēmumu nosaukumos ir dzīvnieku tēma, piemēram, katalogā zo.lv atrodami tādi uzņēmumi kā «Ūdens blusas», «Beigtais trusis», «Plakans runcis», «Zaķis ar bisi», «Cālēna māja», «Jautrie bebri», «Dzeņu dzīvnieku ferma», «Jautrais stallis» un «Lietuviešu šņukuriņi».

Visbiežāk komersanti izvēlas nosaukumus, kuri raksturo uzņēmuma darbības sfēru, taču tas nav obligāts nosacījums. Piemēram, «Lietuviešu šņukuriņi» kā darbības sfēru norādījuši sava nekustamā īpašuma pirkšanu un pārdošanu, bet «Zaķis ar bisi» - restorānu un mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumus, klāstīja «Lursoft».

«Lursoft IT» apkalpo «Lursoft» datubāzes un reģistrus, izstrādā un atjaunina tehnoloģijas.