Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Finansējamos laikrakstus Jūrmalā izvēlas pēc politiskām simpātijām

Jūrmalas domes finansējumu var saņemt laikraksts, kurā reklāmas laukumus regulāri pērk pilsētas vicemērs Māris Dzenītis, pirmdien vēsta «Diena».

Laikraksts norāda, ka atkarībā no «politiskā vēja» Jūrmalā mainās arī pilsētas vadības uzskati par to, kurā no vietējiem laikrakstiem jāpublicē domes informācija, tas nozīmē, ka šim laikrakstam tiks arī pašvaldības nauda.

Pēc tam, kad no amata tika gāzts iepriekšējais Jūrmalas mērs Raimonds Munkevics, sekoja arī Jūrmalas domes vadības konflikts ar laikraksta «Jūrmalas Ziņas» izdevēju, kam pārmeta blēdīšanos ar nodrukāto eksemplāru skaitu. Līgums lauzts 10. jūnijā, un, visticamāk, šonedēļ dome varētu sākt sarunu procedūru par informācijas izvietošanu citā laikrakstā.

Viens no sarunu partneriem varētu būt Jūrmalas Nedēļas Ziņas (JNZ), kurās regulāri apmaksātas publikācijas ievieto bijušais Munkevica partijas biedrs, tagad vicemērs Māris Dzenītis.

Viens no JNZ dibinātājiem uzņēmuma «RA4» īpašnieks Jānis Vilnītis ir gatavs sarunām par domes informācijas izvietošanu, taču negribētu laikrakstu pārvērst par pašvaldības biļetenu. Viņš arī atzīst, ka JNZ izdevumā regulāri parādās Dzenīša apmaksāts viedoklis, taču tas tiekot nodalīts atsevišķi no redakcijas materiāliem.