Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lerija Kinga sieva mēģinājusi izdarīt pašnāvību

Amerikāņu televīzijas sarunu šova vadītāja Lerija Kinga pārstāvis apstiprinājis, ka Kinga sieva pagājušajā mēnesī centusies izdarīt pašnāvību, iedzerot lielu devu medikamentu, un šobrīd atkopjas.

Ātrā medicīniskā palīdzība tika izsaukta uz Kinga māju Provo 28.maijā. Palīdzību izsauca Šonas Kingas tēvs, kas bija atradis savu meitu guļam gultā. Viņš centās viņu pamodināt, taču sieviete nereaģēja, liecina telefonsarunas ieraksts.

Kārls Engmans pavēstīja krīzes dienesta 911 dispečeram, ka, pēc viņa domām, viņa varētu būt iedzērusi pārāk lielu devu antidepresantu vai nomierinošu medikamentu.

Kad ieradās mediķi, viņi atrada vairākas recepšu zāļu pudelītes, kuru vidū bija arī miega zāles «Ambien» un kāds preparāts pret trauksmi. Pirms desmit dienām piepildītā pudelīte bija tukša. Līdzās Šonai Kingai bija zīmīte, kas apliecināja, ka viņa iedzērusi tabletes ar nolūku.

Saskaņā ar policijas teikto vēl viena zīmīte vēstīja par viņas vēlmi tikt apglabātai Jūtas štatā. Ziņojumā nav minēts, kāpēc 50 gadus vecā sieviete gribējusi atņemt sev dzīvību.

Aprīlī pāris iesniedza šķiršanās pieteikumu, taču Lerijs Kings izplatījis paziņojumu, kurā norāda, ka ziņas par to, ka viņi ir strīdējušies, ir absolūti nepatiesas.

Šona Kinga ir televīzijas sarunu šova «Larry King Live» vadītāja septītā sieva. Pāris ir precējies kopš 1997.gada, un abiem ir divi dēli. «Mūsu laulība vēl nav izjukusi, un esmu ļoti tuvās attiecības ar mūsu bērniem, kurus es neizmērojami mīlu,» norādīja Kings. «Mēs pārvarēsim šo grūto laiku kopā kā viena ģimene.»