Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Vīķe-Freiberga nesekos Ulmaņa piemēram - nevienu partiju neatbalstīs

Eksprezidente Vaira Vīķe-Freiberga atšķirībā no sava priekšgājēja bijušā prezidenta Gunta Ulmaņa patlaban negrasoties ne iesaistīties kādā politiskā spēkā, ne paust kādam atbalstu, aģentūrai LETA sacīja bijušās prezidentes sekretāre Daina Lasmane.

Eksprezidente varot iesaistīties kādā akcijā, kas aicina cilvēkus piedalīties Saeimas vēlēšanās, bet patlaban neplānojot ne pievienoties kādai partijai, ne paust kādai atbalstu.

Vienlaikus komentējot Vīķes-Freibergas apsveikuma vēstuli apvienības «Vienotība» dibināšanas kongresā, kurā eksprezidente vēlēja jaundibinātajai apvienībai darboties kā saliedētai hokeja komandai, viņas sekretāre sacīja: bijusī prezidente nevis paudusi atbalstu konkrētai apvienībai, bet gan idejai, ka politiskie spēki, kuru starpā nav lielu pretrunu, apvienojas un sadarbojas. Vīķe-Freiberga iestājoties pret lielu partiju sadrumstalotību, un «Vienotība» bijusi no pirmajām, kas vēlējusies apvienoties.

Kā ziņots, 12.jūnijā Rīgā tika nodibināta partiju apvienība «Par labu Latviju», kuru veido Tautas partija (TP), LPP/LC, politiskā apvienība «Ogres novadam», partija «Latgales tauta» un partija «Vienota Rēzekne».

Par apvienības valdes priekšsēdētāju kļuvis Ulmanis. Apvienības vadībai izveidota valde 14 cilvēku sastāvā. Bez valdes priekšsēdētāja Ulmaņa tajā darbojas arī apvienībā esošo partiju priekšsēdētāji un vairāki uzņēmēji.