Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Brigmanim šaubas par Dombrovski kā nākamo premjeru

Zaļo un zemnieku savienības Saeimas frakcijas vadītājs Augusts Brigmanis pagaidām ir piesardzīgs prognozēs par Valdi Dombrovski (JL) kā valdības vadītāju arī pēc oktobrī gaidāmajām vēlēšanām.

Intervijā laikrakstam «Neatkarīgā» Brigmanis paskaidro, ka Dombrovskis šobrīd strādā vienā situācijā, kad viņam deputātu skaits frakcijā ir salīdzinoši neliels un lai gan viņš pats par sevi ir diezgan demokrātisks, aiz viņa stāv vesela virkne cilvēku.

«Īpaši no Pilsoniskās savienības, kas viņu tā kā uz durkļiem paceļ un visu laiku mudina – davai uz priekšu, neņem šitos pierē un dari, kā mēs tev liekam. Un dažkārt šādas lietas iet cauri,» klāsta politiķis.

Viņš stāsta, ka «Pilsoniskā savienība» pieprasa konkrētus amatus un risinājumus, Kā piemēru viņš min gadījumu ar tieslietu ministru.

«Viss beidzās ar to, ka pa sētas durvīm viņi pie tās ministrijas vadības tika. Ja viņi nevarēja politiski godīgā ceļā, ieceļot ministru, pie tā amata tikt, tad izmatoja iespēju, ka tagad ir tas parlamentārais sekretārs. Līdz šim neviens Ministru prezidents šādu iespēju nebija izmantojis,» viņš min piemēru.

Pēc viņa domām Dombrovskis bija spiests šo iespēju izmantot, lai «Pilsoniskās savienības» biedram būtu amats.

«Dzīve parādīja, pa kādu ceļu [Aigars] Kalvītis aizgāja. Bija viens Kalvītis, kas sāka vadīt valdību, un viņš sākumā bija ļoti atzinīgi novērtēts premjers, bet varenības sajūta auga, auga, auga, viņu ievēlēja ar vēl lielāku mandātu skaitu nākamajā Saeimā, un mēs atceramies, ar ko tas viss beidzās,» atgādina deputāts.