Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Meklē vārdu jaunajai Ventspils Piedzīvojumu parka atrakcijai

Ventspils Piedzīvojumu parkā aizvadītajās brīvdienās kalna pakājē uzslējusies 5 m augsta piepūšamā atrakcija ar laukumu 15 x 15 m. Lai dotu vārdu jaunajai izklaide, no 15. līdz 21.jūnijam apmeklē Piedzīvojumu parku, iedvesmojies no redzētā un, aizpildot anketu, dod atrakcijai tavuprāt piemērotāko vārdu. Trīs labāko un interesantāko nosaukumu autori saņems pārsteiguma balvas.

Piepūšamā atrakcija veidota pēc individuālā pasūtījuma un kā apgalvo ražotāji, ir viena no lielākajām šāda veida atrakcijām Baltijā. Tās centrā atrodas 5 m augsts slīdkalniņš, bet tam apkārt vietu atradis gan mazāks kalniņš, gan egles un milzīgas sēnes, gan šķēršļu josla un pat pazemes tunelis. Atrakcijas izveidei kopā iztērēts 1588 m² materiāla un tās kopējais vīļu garums sasniedz 15 km. Atrakcija piemērota gan atpūtai bērniem, gan sacensību rīkošana ar šķēršļu pārvarēšanu pieaugušajiem.

Ventspils Piedzīvojumu parkā šajā vasaras sezonā pašiem mazākajiem atpūtniekiem, papildus esošajām atrakcijām elektromašīnītēm, kāpšanas sienai un batutiem, izveidota jauna pirmskolas vecuma bērnu virvju trase un iegādāti velokarti. Tāpat izveidota gigantiska klasiskā spēle «Cirks», ko, pusdienojot kafejnīcā «Stenders Pica», kopīgi var uzspēlēt visa ģimene.