Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

LSDSP «Vienotībai» pārmet sabiedrības maldināšanu

Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija (LSDSP) apvienībai «Vienotība» pārmet, ka tā maldina sabiedrību par Ata Lejiņa un Anša Dobeļa pievienošanos apvienībai, portālu «Apollo» informēja LSDSP pārstāvis Gatis Vanags.

LSDSP norāda uz «Vienotības» izplatīto ziņu, ka tās kandidātu sarakstā ir Lejiņš un Dobelis, kuri nosaukti par „Bijušajiem sociāldemokrātiem” un abi nodēvēti par partijas «Sabiedrība citai politikai» pārstāvjiem.

Partija norāda, ka šī informācija neatbilst patiesībai un sabiedrība tiek apzināti maldināta.

Otrdien notikušajā LSDSP valdes sēdē Lejiņš izteicis vēlmi palikt par LSDSP biedru, neraugoties uz savu dalību vēlēšanās «Vienotības» sarakstā. LSDSP neskatīja jautājumu par Lejiņa izslēgšanu, kaut arī partijas statūti šādu iespēju paredz.

Savukārt LSDSP valdes loceklis Ansis Dobelis apliecināja, ka gaidāmajās Saeimas vēlēšanās nestartēs no «Vienotības» saraksta.

««Vienotība» kārtējo reizi apliecina savu patieso cinismu, pārsolot savus iepriekš aizmirstos solījumus un nu arī piesavinoties citu partiju biedrus, kuri skaidri un gaiši ir pateikuši, ka ir sociāldemokrāti un LSDSP biedri,» norāda partijas ģenerālsekretārs Aivars Timofejevs.