ASV futbolisti atspēlējas pret Slovēniju

Pasaules kausa finālturnīra C apakšgrupas spēlē Johannesburgā šodien ASV valstsvienība cīnījās neizšķirti 2:2 ar Slovēnijas futbolistiem.

Slovēnijas izlasei mača rezultātu izdevās atklāt 13. minūtē, kad pussargs Valters Birsa ar ļoti labu tālsitienu pārsteidza amerikāņu vārtsargu Timu Hovardu, kurš palika kā zemē iemīts - 1:0. Arī turpinājumā slovēņu uzbrukumi bija bīstamāki nekā amerikāņu izveidotās vārtu gūšanas iespējas. Puslaika izskaņā ASV valstsvienībai bija pāris teicamas izdevības panākt neizšķirtu, taču notika pretējais - Slovēnijas izlase noorganizēja pretuzbrukumu, kurā Zlatans Ļubijankičs panāca 2:0.

Jau otrā puslaika 3. minūtē ASV izlase samazināja rezultāta starpību, kad ar ļoti spēcīgu un precīzu sitienu no tuva attāluma bumbu virs slovēņu vārtsarga Samira Handanoviča ietrieca Lendons Donovans - 2:1. Pēc pāris minūtēm amerikāņiem bija vēl viena lieliska iespēja gūt vārtus, taču Oguči Onjevu neaizsniedzās līdz bumbai. ASV futbolisti turpināja uzbrukt līdz spēles 82.  minūtē Maikls Bredlijs panāca izlīdzinājumu - 2:2. Turklāt pēc četrām minūtēm Moriss Edu pēc brīvsitiena trešoreiz ieraidīja bumbu slovēņu vārtos, taču tiesnesis šajā epizodē ASV komandai saskatīja pārkāpumu.

C apakšgrupas otrās spēļu kārtas otrais mačs sāksies šovakar, pulksten 21.30, kad laukumā izies Anglijas un Alžīrijas futbolisti.