Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zatlers cer, ka vēlētāji partiju vērtēšanā būs skarbi

Trīs mēneši ir pietiekami ilgs laiks, lai visu varētu pietiekami rūpīgi izvērtēt un Valsts prezidents Valdis Zatlers cer, ka šoreiz vēlētāji varbūt mazāk skatīsies uz slēpto reklāmu, bet gan izvērtēs nepadarītos darbus un sliktās lietas, kas ir sastrādātas.

Prezidents intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam «Labrīt, Latvija» atklāja, ka sagaida no vēlētājiem ļoti rūpīgu politiķu vērtējumu, kas dažkārt pat varētu būt skarbs.

Savukārt nākamā gada valsts budžets, viņaprāt, vairs nav tikai politikas jautājums, bet gan tas ir katras partijas jautājums. Un ja partijas, kas sola vēlēšanās uzvarēt, taču viņam nav ne jausmas, kādu vēlas šo budžetu, tad ir jautājums, vai partijas vispār grib uzvarēt vēlēšanās, sprieda Zatlers.

Prezidentu satrauc, ka partijas vēl tikai domā, kā valstī jāmaina nodokļu sistēma.

«Man jāsaka tā: domājiet, domājiet. Labi ir rūpīgi izdomāt, bet laika ar katru dienu līdz vēlēšanām paliek mazāk un vēlētājs grib zināt jūsu pozīciju. Un ne tikai uzņēmējs, arī tas cilvēks, kas strādā algotu darbu, grib zināt, kā plānot savas finanses,» teica valsts pirmā persona.