Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ieva Pļavniece atzīta par viskaislīgāko Dīvu

Līdz «Kaislīgajai Dīvu naktij» ir palikušas trīs dienas. Lai noskaidrotu Latvijas iedzīvotāju attieksmi pret kaislību un noteiktu, viņuprāt, kaislīgāko dīvu, «Karūna» ir veikusi elektronisko aptauju. Kā uzskata lielākā daļa respondentu, svarīgākās īpašības, kas piemīt dīvai, ir šarms un harizma. Interesanti, ka talantam un skaistumam tika piešķirta vismazākā nozīme.

Par dīvām šajā vasarā tika izraudzītas trīs aktrises – Karīna Tatārinova, Ieva Pļavniece, Olga Dreģe – un trīs dziedātājas – Aiša, Ieva Kerēvica un Ieva Akurātere. Vairums respondentu uzskata, ka viskaislīgākā dīva, kas 19.jūnijā uzstāsies koncertzālē Dzintari «Kaislīgās Dīvu nakts» ietvaros, ir aktrise Ieva Pļavniece.

Par otro kaislīgāko dīvu ir uzskatīta aktrise Olga Dreģe, par kuru nobalsoja 24% respondentu. Savukārt godpilnajā trešajā vietā starp dīvām ir ierindojusies dziedātāja Ieva Kerēvica, par viņu nobalsoja gandrīz 20% respondentu.

Turklāt Karūna aptaujas ietvaros tika lūgts atbildēt uz jautājumiem par viskaislīgākajiem vīriešiem un sievietēm Latvijā. Izrādās, ka vairāk nekā puse respondentu uzskata tieši sevi un savu otru pusīti par viskaislīgākajiem.

Izvēloties starp sabiedrībā plaši pazīstamajiem cilvēkiem, par kaislīgākajiem vīriešiem tika uzskatīts aktieris Ģirts Ķesteris un Juris Žagars. Savukārt kaislīgo sieviešu vidū tika izvirzīta nepārprotama līdere – aktrise Rēzija Kalniņa, kuru uzskata par viskaislīgāko Latvijas slavenību lielākā daļa respondentu.

Runājot par kaisles izpausmēm, Latvijas iedzīvotāji ir pārliecināti, ka kaislība ir definējama ar prāta pakļaušanos jūtām. Visvairāk aptaujāto asociē kaisli ar emociju sprādzienu, neprātu, uguni un aizraušanos. Starp populārākajiem atbilžu variantiem tika minēta bauda, mīlestība, šarms un harizma. Arī šokolāde tika minēta kā lieliska sastāvdaļa kaislīga vakara radīšanai.