Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Stāstu konkurss: Vienīgais uztraukums, lai neaptur policija

Mums ar draudzeni patīk kopā paceļot. Esam iemanījušās apceļot dažādas valstis, lielākoties mēs gan nekur pie stūres nesēžamies, parasti nebija ne iespējas, ne vajadzības. Manai draudzenei tiesības bija nesen, man pašai jau kādus gadus piecus. 

Bija radusies lieliska iespēja uz nedēļu aizbraukt ciemos pie draugiem uz Maltu. Viņi pirms laika bija pārvākušies uz dzīvi tur un bija jau iekārtojušies un pat nopirkuši divas mašīnas. Bija sarunāts, ka vienu no

mašīnām varēsim mēs izmantot, kamēr būsim tur. 

Vakarā kad ieradāmies, atzīmējām mūsu ierašanos Maltā. Bijām pasēdējuši pāris stundiņas, kuru laikā nedaudz iedzērām, kad draugi paziņoja, ka laiks doties nakts dzīvē. Mēs arī labprāt gribējām redzēt kāda ir nakts dzīve Maltā. Par lielu pārsteigumu draugi nesauca taksometru, bet grasījās sēsties pie stūres. Kristīne (mana draudzene) alkoholu tajā vakarā nebija lietojusi un iebilda, ka Juris sēžas pie stūres un pati piedāvājās sēsties pie stūres, ko mēs visi atbalstījām. Tajā vakarā, vai drīzāk naktī ļoti labi pavadījām laiku, un nekādu starpgadījumu nebija. 

Maltas nakts dzīve ir ļoti aizraujoša, bet ir diezgan dārgi pirkt dzērienus klubos un bāros. Tāpēc otrajā vakarā divatā ar draudzeni izdomājām, ka nedaudz vīnu varētu iedzert arī mājās pirms došanās nakts dzīvē. Bijām ieplānojušas vēlāk izsaukt taksometru ar draugu palīdzību. Kad pienāca brīdis izsaukt taksometru izrādījās, ka tas būs jāgaida veselu stundu, jo dzīvojām patālu no centrālās aktivitāšu vietas. Draugi mudināja, ka policija ielās nav tik bieži sastopama un neesam jau tik daudz izdzērušas, lai nevarētu sēsties pie stūres. Galu galā es sēdos pie stūres un ņemot talkā karti devāmies pa klubiem. Atzīšos godīgi, ka ir diezgan sarežģīti tumsā (tur nav visur labs ielu apgaismojums), svešā valstī ar karti rokās atrast ceļu, it sevišķi ja ir izdzerta gandrīz vesela pudele vīna un pie viena vadīt automašīnu. Šis vakars arī beidzās bez starpgadījumiem, un vēl daži ļoti līdzīgi vakari. Un patiesi nevienu reizi mūs neapstādināja policija! 

Pēc tam kad atbraucām mājās un pārspriedām ceļojumu, secinājām, ka esam ļoti vieglprātīgi izturējušās pret braukšanu dzērumā. Un vienīgais uztraukums mums ir bijis tikai par to lai mūs neaptur policija. Bet laikam jau daudz vairāk mums būtu bijis jāuztraucas par savu veselību un dzīvību, ko mēs apdraudējām braucot dzērumā. 

Sapratām, ka mums ir reāli paveicies un izlēmām vairāk

redakcija@apollo.lv