Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

NATO meklē žurnālistu grupu nosūtīšanai uz karadarbības zonām

NATO ir izsludinājis konkursu, kurā meklē kvalificētu žurnālistu grupu, kuru paredzēts nosūtīt darbam uz NATO misiju/operāciju rajoniem, tostarp karadarbības zonām, kas nodarbosies ar informācijas par NATO operācijām/misijām sagatavošanu un izplatīšanu, aģentūru LETA informēja Aizsardzības ministrijas (AM) NATO un ES projektu attīstības nodaļas vecākā referente Karīna Korsaka.

Kā liecina konkursa nolikums, NATO Publiskās diplomātijas nodaļa ir alianses centrālajā ēkā Briselē izveidojusi tiešsaistes televīziju «natochannel.tv». Tās vajadzībām NATO izsludinājusi konkursu, kurā uzņēmējiem jāpiedāvā daudzpusēja piecu reportieru liela komanda, kas atspoguļos notikumus no NATO misijām un operācijām, tostarp no kara zonām.

Reportieru komandai no notikumu vietām būs jānodrošina vismaz pieci piecas līdz trīs minūtes gari sižeti nedēļā. Reportieriem brīvi jārunā angļu vai franču valodā.

Līgums tiks slēgts uz trīs gadiem. Pieteikumi jāiesniedz, ņemot vērā apsvērumu, ka pirmajā līguma darbības gadā aptuveni 80% no darba tiks veltīti misijai Afganistānā, otrajā darbības gadā - 70%, bet trešajā - 60%.

Termiņš piedāvājuma iesniegšanai ir noteikts 1.jūlijs plkst.16 pēc Briseles laika. Šajā konkursā var pieteikties tikai žurnālisti no NATO dalībvalstīm.

Ministrija norāda, - lai uzņēmums varētu saņemt atbilstības deklarāciju, kas nepieciešama tā tehnisko, finansiālo un profesionālo spēju apliecināšanai atbilstoši iepirkumu dokumentācijā norādītajām prasībām, Latvijā reģistrētam uzņēmumam AM jāiesniedz pieteikuma vēstule par interesi piedalīties izsludinātajā iepirkumā.