Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas tiltu un pārvadu tehniskā stāvokļa pārbaude izmaksās 29 027 latus

Rīgas tiltu un pārvadu tehniskā stāvokļa pārbaude izmaksās 29 027 latus, ierēķinot pievienotās vērtības nodokli.

Kā liecina Iepirkumu uzraudzības biroja interneta mājaslapā pieejamā informācija, Rīgas domes Satiksmes departamenta izsludinātajā konkursā galvaspilsētas tiltu un pārvadu tehniskā stāvokļa pārbaudei pieteicies tikai viens pretendents - SIA «Inženierbūve», kas arī atzīts par uzvarētāju.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja departamenta preses sekretāre Ieva Prauliņa, tiltu pārbaudes ir nepieciešams veikt, lai izvērtētu tiltu un satiksmes pārvadu tehnisko stāvokli, to nestspēju un ekspluatācijas drošību, kā arī noteiktu ekspluatācijas laikā radušos defektus un to cēloņus, atlikušo kalpošanas laiku, pieļaujamās ekspluatācijas slodzes un rekomendētu pasākumus, kas jāveic, lai saglabātu nestspēju, nodrošinātu tilta vai satiksmes pārvada ilgizturību un satiksmes drošību.

2010.gadā saskaņā ar Latvijas valsts standartu «Tilta inspekcija un pārbaude ar slodzi» speciālās inspekcijas ir paredzēts veikt Akmens tilta kreisā krasta satiksmes pārvadam, satiksmes pārvadam pār dzelzceļu Torņakalna ielā, satiksmes pārvadam pār dzelzceļu M.Altonavas ielā, satiksmes pārvadam Bolderājas šosejā, satiksmes pārvadam pār Krasta ielu, Bieķengrāvja estakādei, tiltam pār Kīleveina grāvi Buru ielā, tiltam pār Kīleveina grāvi Mūkusalas ielā, satiksmes pārvadam pār dzelzceļu Jaunciema gatvē, satiksmes pārvadam pār Brīvības ielu Jaunciema gatvē, satiksmes pārvadam pār K.Ulmaņa gatvi Bauskas ielā un tiltiem pār Bieķengrāvi augšteces un lejteces pusē.

Konkursa uzvarētājam būs jāveic nepieciešamās tiltu un satiksmes pārvadu inspekcijas - konstrukciju apsekošana un bojājumu konstatēšana, betona izpēte - spiedes pretestības pārbaude, betona karbonizācijas pārbaude, hlora jonu satura betonā pārbaude, vajadzības gadījumā jāveic slogošanas darbi, analītiskie aprēķini.