Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zatlers un Dombrovskis izsaka līdzjūtību Lietuvas tautai

Valsts prezidents Valdis Zatlers izsaka visdziļāko līdzjūtību Aļģirda Mikola Brazauska tuviniekiem, draugiem un Lietuvas tautai sakarā ar [s:33868], informē Valsts prezidenta kancelejas Preses dienests.

Līdzjūtības vēstulē Lietuvas prezidentei Daļai Grībauskaitei Valdis Zatlers norāda uz Lietuvas pirmā prezidenta pēc neatkarības atgūšanas personisko ieguldījumu Latvijas un kaimiņvalsts izcilajās sadarbības veidošanā abām valstīm grūtos un sarežģītos brīžos.

Valsts prezidents atzīmē: «Neapšaubāmi Lietuvas patriota Aļģirta Brazauska vārds ir ierakstīts Baltijas valstu jaunāko laiku vēsturē.»

«Mūžībā aizgājis valsts vīrs un politiķis, kura mūža darbs un aicinājums ir bijis kalpot savai tautai un padarīt Lietuvu par neatkarīgu, demokrātisku un plaukstošu valsti pie Baltijas jūras. Brazauska vārdu labi zina un vienmēr pieminēs arī Latvijā. Šī politiķa loma Baltijas vienotības stiprināšanā neatkarības atgūšanas laikā ir bijusi ļoti nozīmīga. Brazausks bija patiess savas zemes un tautas patriots, kāds viņš vienmēr paliks arī Latvijas tautas piemiņā,» savā līdzjūtības vēstulē norāda premjers Valdis Dombrovskis.