Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Veismane iesniegusi atlūgumu

Valsts kancelejas direktore Gunta Veismane pirmdien iesniegusi atlūgumu, atsakoties no Ministru prezidenta Valda Dombrovska (JL) piedāvājuma ieņemt Valsts kancelejas direktora amatu vēl trešo pilnvaru termiņu pēc kārtas.

«Esmu šajā amatā godprātīgi nostrādājusi vairāk nekā 10 gadus, izveidojot progresīvām Eiropas valstīm atbilstošu valdības centru, sakārtojot valdības dokumentu aprites procedūras un stiprinot sabiedrības līdzdalības iespējas lēmumu veidošanas un pieņemšanas procesā. Taču, vadoties pēc labas pārvaldības un menedžmenta principiem, uzskatu, ka divi pilnvaru termiņi ir pietiekams laiks vienas iestādes vadībai. Tāpēc – no sirds pateicoties par manas profesionalitātes augsto novērtējumu un Jūsu piedāvājumu atkārtoti pagarināt pilnvaru termiņu uz vēl pieciem gadiem, - aicinu Jūs apsvērt citas iespējamās kandidatūras Valsts kancelejas direktora amatam,» norāda Veismane.

Tāpat Veismane pateicās Dombrovskim par atbalstu un iespēju strādāt vienā komandā. Veismanes otrais pilnvaru termiņš beidzas šā gada 31.decembrī.

Saskaņā ar Valsts civildienesta likuma, Valsts kancelejas direktoru uz pieciem gadiem ieceļ Ministru prezidents. Sešus mēnešus pirms termiņa beigām Ministru prezidents pieņem lēmumu par termiņa pagarināšanu.

Veismane Valsts kancelejas direktores amatu ieņem kopš 2000.gada 25.aprīļa.