Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Traucēta vilcienu kustība posmā Jūrmala-Rīga

Tehnisku iemeslu dēļ pirmdien ir traucēta vilcienu kustība dzelzceļa posmā Jūrmala-Rīga.

Zvanot uz AS «Latvijas Dzelzceļš» informatīvo tālruni klientiem un pasažieriem, portāls «Apollo» uzzināja, ka elektrolīnijas bojājumu dēļ tika ir atcelts vilciens Sloka-Rīga plkst.18.33, bet pārējie vilcieni var kavēties. Vilciens Tukums-Rīga galapunktā varētu būt ne ātrāk kā plkst. 19.30.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preses pārstāve Inga Vetere portālam «Apollo» pastāstīja, ka VUGD ir saņēmuši informāciju par tehniskām problēmām dzelzceļa posmā Rīga-Jūrmala, taču dzelzceļa darbinieki šo situāciju nolēmuši risināt paši.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja AS «Pasažieru vilciens» (PV) sabiedrisko attiecību speciālists Egons Ālers, dzelzceļa posmā Melluži-Pumpuri ir deformējusies kāda konstrukcija, uz kuras nostiprināts elektrolīnijas vads. Līdz ar to pa vienu sliežu ceļu vilcieni kursēt nevar. Taču šajā posmā esot divi sliežu ceļi, tāpēc daļu vilcienu varētu mēģināt novirzīt pa otru sliežu ceļu, virs kuras elektrolīnija nav bojāta.

PV sabiedrisko attiecību speciālists piebilda, ka nav pamata satraukumam tiem pasažieriem, kuri ar dzelzceļa transportu no Rīgas dodas tikai līdz Dubultiem. Arī cilvēki, kuri brauc ar vilcieniem Rīga-Tukums vai Tukums-Rīga, var neuztraukties, jo tie kursēšot abos virzienos.

«Lielākās izmaiņas bija sākumā,» aģentūrai LETA norādīja Ālers, skaidrojot, ka pirmais vilciens, kura kustība šodien tika traucēta, bija vilciens Rīga-Sloka, kas no Rīgas izbrauca plkst.16.28. Tas ticis tikai līdz Pumpuriem, bet pēc tam sastāvs evakuēts ar dīzeļlokomatīves palīdzību. Vēlāk izmaiņas bijušas vēl vairāku vilcienu grafikos, un daži no tiem arī atcelti pavisam. Tomēr «Jūrmala šobrīd nav izolēta no pasaules», mierināja PV pārstāvis.

Ālers norādīja, ka viņam neesot precīzas informācijas par to, kad dzelzceļa posmā Melluži-Pumpuri vilcienu kustība varētu tikt atjaunota pilnībā, taču «Latvijas Dzelzceļa» pārstāvji solot, ka jau no rīta visam vajadzētu būt salabotam.