Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dombrovskis pieļauj konkursa rīkošanu uz VK vadītāja amatu

Premjers Valdis Dombrovskis («Jaunais laiks») pieļauj, ka uz Valsts kancelejas (VK) direktora amatu varētu rīkot atklātu konkursu.

Dombrovskis žurnālistiem pēc koalīcijas sanāksmes pirmdien atzina, ka viņš esot piedāvājis pašreizējai VK vadītājai Guntai Veismanei palikt šajā amatā arī uz trešo pilnvaru termiņu, taču viņa esot atteikusies. Veismanes pilnvaru termiņš beidzas gada beigās, taču saskaņā ar likumu pusgadu pirms termiņa beigām ir jābrīdina par darba attiecību izbeigšanu.

Veismane pildīšot VK direktores pienākumus vēl līdz gada beigām, taču Dombrovskis nevarēja atbildēt, vai jau tagad, priekšvēlēšanu laikā, tiks meklēts jaunais vadītājs.

«Iespējams, tiks izsludināts konkurss,» pieļāva valdības vadītājs, norādot, ka par to vēl esot pāragri spriest, jo atlūgums uzrakstīts tikai pirmdien.

Premjers vēl piebilda, ka Veismane desmit gadu laikā savu darbu pildījusi profesionāli, vienlaikus minot, ka bijušas arī problēmas un grūtības.

Jau vēstīts, ka ilggadējā VK direktore Gunta Veismane pirmdien iesniegusi atlūgumu, taču VK vadīs vēl līdz gada beigām.

Iepriekš gan izskanēja informācija, ka premjers varētu Veismani brīdināt par darba attiecību izbeigšanu pēc pilnvarām.