Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Spilva» sāk Latvijas vasaras ogu ražas iepirkumus

Šonedēļ «Spilva» sākusi vasaras ogu iepirkumus. Šonedēļ paredzēts iepirkt 3,34 tonnas zemeņu, kas audzētas Pūres novadā. Ogu iepirkumu paredzēts turpināt ar aveņu iepirkumiem, kā arī rudenī noslēgt ar brūkleņu iepirkumu, portālam «Apollo» pavēstīja «Spilvas» sabiedrisko attiecību konsultants Andris Zeļenkovs.

«Spilvā» predzēts iepirkt avenes no Līgatnes novada. «Ja pērn vasaras ogu iepirkuma lielāko daļu veidoja zemenes, tad šogad iepirkuma proporcija mainās par labu avenēm. Pēc provizoriskiem aprēķiniem «Spilvas» ražotnei būtu nepieciešamas deviņas tonnas aveņu, kas ir par 134% vairāk nekā iepirkām pērn. Pagājušovasar «Spilvā» iepirkām 3839,5 kilogramus aveņu. Šis apjoms arī pagājušogad varēja būt lielāks, taču iepriekšējos gados Latvijas piegādātāji nevarēja mūs nodrošināt ar visu nepieciešamo apjomu. Ļoti ceram, ka šogad varēsim iepirkt avenes nepieciešamajā daudzumā,» skaidroja «Spilvas» tirdzniecības un mārketinga direktore Dana Erciņa.

Rudenī plānotā brūkleņu iepirkuma apjomus paredzēts precizēt septembrī, kad arī paredzētas rudens ogu piegādes «Spilvā». Kopējais ogu iepirkuma apjoms šogad ir paredzēts aptuveni 37 tonnu apjomā. Precīzs skaitlis būs zināms iepirkumu sezonas gaitā. Paralēli ogu piegādei «Spilvā» turpinās sezonas dārzeņu piegāde.

Ēdienu un ēdiena piedevu ražotājuzņēmums «Spilva» ir viens no vadošajiem augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmumiem Baltijā, kas savu produkciju realizē arī eksporta tirgos gan rietumos, gan austrumos.