Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Bijušais iekšlietu ministrs Jēkabsons atbalstīs «Visu Latvijai!»

Bijušais iekšlietu ministrs Ēriks Jēkabsons rudenī gaidāmajās vēlēšanās piedalīties negrasās, tomēr viņš atbalstīs partiju «Visu Latvijai!».

«Jau ilgāku laiku no malas vērojot un analizējot politiskos procesus Latvijā, esmu nonācis pie secinājuma, ka gan īstermiņā, gan ilgtermiņā Latvijas kā rietumnieciski orientētas, nacionālas valsts saglabāšana ļoti lielā mērā būs atkarīga no partijas «Visu Latvijai!» tālākajām veiksmēm vai neveiksmēm. Nākamajās vēlēšanās tieši «Visu Latvijai!» un TB/LNNK apvienībai var izrādīties izšķirošais svars, lai novērstu Saskaņas centra un oligarhu veidotas valdības tapšanu. Prognozēju, ka politiskā apjukuma un piedāvājuma vakuuma laikā, tieši nacionālo spēku ideoloģiskā skaidrība var radīt lielāko un pozitīvāko pārsteigumu gaidāmajās vēlēšanās – nacionālais spēks varētu iegūt 15 – 20 deputātu vietas,» savā paziņojumā norāda Jēkabsons.

Jēkabsons pauž cerību, kam viņam sekos citi partijas atbalstītāji. «Gaidāmajās vēlēšanās kandidēt negrasos, taču, iepazīstoties ar «Visu Latvijai!» vadītāju Raivi Dzintaru un citiem partijas aktīviem biedriem, esmu stingri nolēmis atbalstīt «Visu Latvijai!» kā eksperts un padomnieks politikas un drošības jautājumos.»

Eksministrs arī uzsver, ka neuzskata krievus un Krieviju par ienaidnieku. «Latvijai ir vajadzīgas labas un draudzīgas attiecības ar Krieviju, taču ne par Latvijas neatkarības zaudēšanas cenu. Šodien Kremļa politika ir «maigā vara» – militāra spēka un draudu lietošanas vietā Krievija seko senajam ķīniešu sakāmvārdam – «ja nevari ienaidnieku sakaut, apskauj viņu».»