Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pirmo reizi Latvijā notiks ielu basketbols «Divi pret divi»

«Ghetto Basket» Latvijas tūres ietvaros 3.jūlijā Rīgā, «Grīziņkalna skeitparkā» pirmo reizi Latvijā notiks ielu basketbola «Divi pret divi» turnīrs – «Ghetto Basket Special Edition 2x2». Pasākuma programmā arī «Streetshop» atbalstītais «Slam dunk» konkurss un «Pussy Energy Drink» trīspunktnieku konkurss. Spēles sāksies plkst. 13.00.

Biedrība «Streetbasket» šovasar organizē «Ghetto Basket» Latvijas tūri, sarīkojot 60 turnīrus 90 dienās. «Ghetto Basket» turnīri notikuši Iecavā, Siguldā, Saldū, Liepājā, Jelgavā, Jūrmalā un Ventspilī, bet katru ceturtdienu Rīgā, «Grīziņkalna skeitparkā» norisinās masveidīgākie turnīri ar 80 līdz 100 komandu līdzdalību. Tieši Grīziņkalnā notiks «Ghetto Basket» un Latvijas ielu basketbola vēsturē pirmais turnīrs «Divi pret divi».

Lai arī «Ghetto Basket» tradicionāli tiek spēlēts «Trīs pret trīs», taču arī «Divi pret divi» turnīrs notiks pēc šajā turnīrā ierastajiem noteikumiem – spēles bez tiesnešiem, mačus aizvadot līdz 11 punktiem. Komandas pieteikumā drīkst iekļaut trīs spēlētājus.

«Divi pret divi» turnīra spēles notiks «Ghetto Basket» klasiskajās grupās – 1995.gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem, kā arī 1994.gadā dzimušajiem un vecākiem vīriešiem. Ja turnīram pieteiksies kāda sieviešu komanda, tad tā sacentīsies jaunākajā grupā.

Komandu pieteikšanās notiek «Ghetto Basket» ierastajā veidā – ar «Streetbasket.lv» mājas lapas starpniecību. Ja vienība tiek pieteikta līdz 2.jūlija vakaram, tad dalības maksa tiek noteikta Ls 1,50 par spēlētāju, bet piesakoties «Ghetto Basket Special Edition 2x2» tieši pirms turnīra sākuma – Ls 2 no katra spēlētāja. Reģistrācija no plkst. 12.

Līdzdalība «Ghetto Basket Special Edition 2x2» iespējama tikai «Streetbasket» licenzētajiem spēlētājiem. Ja spēlētājs vēl nav noformējis «Streetbasket» 2010.gada sezonas licenci, tad to būs iespējams izdarīt pirms 3.jūlija turnīra sākuma Grīziņkalnā. Spēlētājam nepieciešams uzrādīt personas vecumu apliecinošo dokumentu ar fotogrāfiju. Licences cena ir Ls 1. Tā derīga visiem «Streetbasket» turnīriem.