Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Arī Latvijas iedzīvotāji čurā sabiedriskās vietās ārvalstīs

Latvietim, kurš kopā ar vēl kādu vīrieti Dundalkā piekāvis kādu vietējo, kurš aizrādījis viņiem par čurāšanu publiskā vietā, Īrijas tiesa piespriedusi astoņu mēnešu cietumsodu, vēstī «baltic-ireland.ie». Guntars Ozoliņš (22) bija viens no diviem kaušļiem, kuri naktī uz 2009.gada 27.septembri izlēma nokārtot savas dabiskās vajadzības.

Kāds 45 gadus vecs dundalkietis, atgriežoties mājās no ballītes, to pamanīja un centās pārliecināt vīriešus to nedarīt publiskā vietā. Kad vārdu pārmaiņas laikā atskanēja vārds «iebraucēji», Ozoliņš un viņa draugs aizrādītājam metās virsū ar dūrēm. Notikušo nejauši pamanīja gardas patruļas automašīnā, tāpēc abi kaušļi aizbēga, taču neilgi pēc tam tika noķerti.

Tiesa uzklausīja, ka Ozoliņš nebija galvenais uzbrucējs, un viņam nav iepriekšēju sodāmību, taču viņa «līdzdalībnieks, vecāks cilvēks, bija labi zināms Gardā un pēc šī incidenta aizbēga no valsts.»

Apsūdzētā advokāts teica, ka viņa klients «dziļi atvainojas» un ir sapratis, ka iesaistījies tur, kur nevajadzēja.

Tiesnesis gan norādīja, ka uzbrukt cilvēkam ir ļoti slikti un kaut arī Ozoliņš būtu bijis tikai «nedaudz vainīgs», tas joprojām ir nopietns nodarījums. Tā kā cietušais ir nevainīgs cilvēks, kam uzbruka ceļā uz mājām, tas ir «pilnīgi nepieņemami».

Tiesa piesprieda Ozoliņam astoņu mēnešu cietumsodu, ar tiesībām iesniegt apelāciju.