Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dēmonu izdzinējs: puse cilvēces ir apsēsta

Pēdējos 30 gadus eksorcists - dēmonu izdzinējs Bobs Larsons, bruņojies ar Bībeli, krustu un svētīto eļļu, cīnās ar nelabā spēkiem. Nesen amerikāņu sludinātājs viesojās Latvijā un ar savu pieredzi dalījās ar žurnālu «Kas Jauns». Viņaprāt, pusi cilvēces apsēduši dēmoni.

Larsona eksorcista karjera sākusies ar palīdzību kādai pusaudzei, kura bija pārliecināta, ka viņai ir sekss ar Sātanu.

Larsons sarunā ar «Kas Jauns» atklājis, ka dēmonu izdzīšanas laikā apsēstie mēdzot pacelties gaisā (levitācija) un runāt svešās mēlēs. «Ļoti interesants gadījums - jauna sieviete eksorcisma laikā sāka runāt ļoti dīvainā valodā. Telpā bija Universitātes profesors, seno semītu valodu speciālists, viņš piecēlās un pateica, ka tā ir ļoti veca valoda,» stāstīja Larsons. Citā reizē kāds cilvēks runājis ķīniski, lai arī neesot pratis ķīniešu valodu.

Apsēsto vidū ir arī daudz slavenību, norāda Larsons. Viņam nav šaubu, ka arī rokmūziķi Oziju Ozbornu apsēduši nelabie.

Eksorcists tāpat uzskata: nav tā, ka dēmoni apdraud tikai Harija Potera lasītājus, sātaniskā roka cienītājus vai narkomānus. Neesot pasargāti arī krietni kristieši. «Jebkuram var būt dēmons, arī žurnālistam,» sacīja Larsons.

Larsons ieguvis atzīta eksorcista reputāciju, viņš ir bijis Vatikānā un darbojies kopā ar Svētā Krēsla dēmonu izdzinējiem, viņš ir intervēts slavenākajos ASV televīziju šovos - pie Ofras, Lerija Kinga, doktora Fila.