Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Veselības ministrs nākamajās Saeimas vēlēšanās nepiedalīsies

«Oktobrī gaidāmajās Saeimas vēlēšanās neplānoju piedalīties, kā arī pēc tām aktīvajā politikā neiesaistīšos,» intervijā aģentūrai LETA uzsvēra veselības ministrs Didzis Gavars.

Savu nostāju Gavars pamatoja ar to, ka neredzot sevī aicinājumu kļūt par politiķi. Pēc viņa sacītā, ir gan plusi, gan mīnusi, ja ministrs ir politiķis, taču viņam tāda uzstādījuma neesot.

Kā ziņots, Gavars tika iecelts veselības ministra amatā šā gada 13.maijā, kad Saeimā par viņa kandidatūru nobalsoja 49, bet pret - 25 un atturējās 16 deputāti.

Gavara amats kļuva vakants pēc tam, kad par aiziešanu no valdības koalīcijas paziņoja Tautas partija.

Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, Gavars ir dzimis 1966.gadā un 1992.gadā beidzis Latvijas Medicīnas akadēmiju. 2001.gadā viņš ir kandidējis Jūrmalas domes vēlēšanās no Latvijas Zaļās partijas saraksta.

Gavars ir ticis minēts dažādu masu mediju veidotajos Latvijas miljonāru sarakstos.

Gavaram pieder 57,03% daļu SIA «E.Gulbja laboratorija», kurā viņš bija arī valdes loceklis. Viņš bija SIA «5M» valdes loceklis ar 20% kapitāldaļu šajā uzņēmumā, kā arī Gavaram pieder kapitāldaļas «E.Gulbja holdingā».

Pēc stāšanās ministra amatā līdz jūnija sākumam Gavars atstāja SIA «5 M» un «E.Gulbja laboratorijas» valdi.

Gavars bija Veselības aprūpes un darba devēju asociācijas biedrs.