Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Karro: par nākamo sezonu neko nezinu

Latvijas motokrosists Matīss Karro sacījis, ka labi rezultāti šajā sezonā var palīdzēt sportistam nākamgad nokļūt spēcīgākā komandā, taču tad ir jābrauc pirmā desmita robežās.

Intervijā oficiālajā pasaules motokrosa čempionāta mājas lapā «Motocrossmx1.com» Karro gan atzīst, ka par nākamo gadu vēl nav domājis, jo jāpabeidz šī sezona.

«Sezonā kopumā iet kā pa kalniem – augšā un lejā. Man bija pāris kritieni un arī problēmas ar motoru. Šogad problēmas bija tādēļ, ka sāku diezgan vēlu braukt, taču tagad sezona ir pusē un braukšana izdodas. Latvijas posmā pie saviem līdzjutējiem ir patīkami sevi apliecināt,» saka Karro, kurš pēc 10 posmiem ar 95 punktiem kopvērtējumā MX2 klasē ieņem 16. vietu.

Karro iepriekš teikto par kāpumu un kritumu pamato arī ar rezultātiem: «Vācijas posmā otrajā braucienā startā biju 20. vietā un pakāpos uz 11. vietu, taču četrus apļus pirms beigām mocis apstājās. Savukārt pirmajā braucienā piedzīvoju pāris kritienus un nedabūju punktus. Montovā man bija laba nedēļas nogale, kur veiksmīgi nobraucu abus braucienus. Tagad esmu atguvis braukšanas garšu un atguvis pārliecību pār saviem spēkiem, taču kopumā sezonas sākumā es biju drūms, jo rezultāti nebija iepriecinoši. Ja esmu uz viļņa, tad varu cīnīties par top 15 vai pat pirmo desmitnieku.»

Braucējs norāda, ka MX2 klase šogad būtiski neatšķiras no aizvadītās sezonas. «Grūti pateikt, vai šogad MX2 braucēji stiprāki kā pērn, jo vairāki aizgāja uz MX1, taču ir nākuši vietā jauni braucēji,» stāsta Karro, kurš par nākamās sezonas plānus vēl nezina. «Par 2011. gadu neko nezinu, man jāpierāda sevi un jābrauc pirmajā desmitniekā, varbūt tad kāda komanda mani uzaicinās pie sevis,» piebilst Latvietis.