Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Valsts prezidents sveic jauno armijas komandieri

Otrdien Valsts prezidents Valdis Zatlers piedalījās Latvijas Nacionālo bruņoto (NBS) spēku komandieru maiņas ceremonijā Ādažos, svinīgi no līdzšinējā NBS komandiera Jura Maklakova rokām saņemto kaujas karogu nododot jaunajam bruņoto spēku komandierim Raimondam Graubem.

Valsts prezidents pateicās Maklakovam par četros gados sasniegto, īpaši atzīmējot Latvijas karavīru dalību divās starptautiskajās operācijās, darbu pie profesionālas armijas izveidošanas nobeiguma fāzē, kā arī štāba reformu samazināta finansējuma apstākļos.

Savukārt Graubem Zatlers novēlēja veiksmīgi turpināt iesāktos darbus: «Viņa pieredze ir pietiekama, lai es būtu pārliecināts, ka mums visiem kopā izdosies.»

Valsts prezidents pateicās arī NBS, atzīmējot, ka to veiksmes pamatā ir profesionālisms, kas iegūts mācoties un trenējoties, kā arī patriotisms – dzimtenes mīlestība, informē prezidenta Preses dienests.