Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pēc sporta spēlēm IeVP darbinieku vaino pusaudzes izvarošanā

Valsts policijā (VP) vērsusies kāda pusaudze, kura apgalvo, ka viņu Salacgrīvā pēc Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) sporta spēlēm seksuāli izmantojis cietumu pārvaldes darbinieks.

Vidzemes laikraksts «Auseklis» vēsta, ka pēc sacensībām dalībnieki atpūtušies, lietojot alkoholu. Kopā ar viņiem bijusi nepilngadīga meitene un viņas draudzene. Svētdienas naktī nepilngadīgā ar pretenzijām par vardarbīgu dzimumtieksmju apmierināšanu pretdabiskā veidā vērsusies policijā.

Kriminālpolicijas nodaļas inspektore Zane Ozoliņa stāstījusi, ka sākusies izmeklēšana, taču alkohola ietekmē abu notikumā iesaistīto pušu liecības ir nepilnīgas un notikuma apstākļi neskaidri. Meitenes partneris bijis 26 gadus vecs, iepriekš nesodīts vīrietis.

«Auseklis» vēsta, ka saskaņā ar vīrieša liecībām dzimumakts noticis ar abpusēju piekrišanu, tādēļ jūtas aizskarts par viņa vainošanu noziegumā, turklāt jauniete esot maldinājusi viņu par savu vecumu.

VP Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Ungure aģentūrai BNS apstiprināja, ka vīrietis, kurš norādīts kā iespējamais vaininieks, ir Ieslodzījuma vietu pārvaldes darbinieks.

Kriminālprocesā viņam piemērots statuss - persona, pret kuru sākts kriminālprocess. Policija arī norīkojusi ekspertīzes.

Plašāku informāciju pagaidām policija nesniedz.